Чи потрібна  згода батьків при засвідченні підпису неповнолітньої особи?

Чи потрібна згода батьків при засвідченні підпису неповнолітньої особи?

Січень 11, 2018 Відповідно до статті 78 Закону України «Про нотаріат» нотаріус засвідчує справжність підпису на документах, зміст яких не суперечить законові і які не мають характеру угод та не містять у собі Далі