В Україні третій рік поспіль триває війна, і третій рік триває загальна мобілізація. Останнім часом мобілізація стала жорсткішою. Однак вона дійшла не всюди. У Києві є цілі житлові масиви, куди нога працівників ТЦК ще не ступала і навряд чи Про це розповіло видання The Guardian.
В одному з них мешкає 36-річний Олександр, який працює ІТ-менеджером. Чоловік вважає за краще пересуватися містом тільки на автомобілі – так менше шансів бути зупиненим для перевірки документів.
Крім того, він спеціально переїхав в один із багатих житлових масивів міста. Каже, що в таких районах практично не буває “вилову ухилянтів”.
Працівники ТЦК воліють обходити такі житлові масиви стороною, оскільки знають, що там майже всі “непридатні”, “заброньовані” і просто “недоторканні”. Дехто із сусідів Олександра – колишні народні депутати та чиновники. Такі зазвичай на фронт не потрапляють. Тому чоловік почувається в цьому будинку у відносній безпеці.
“Військові сюди не приїжджають. Наш комплекс – острів виживання. Бути бідним в Україні – означає бути мертвим”, – каже його дружина Настя.
Подружжя, за їхнім твердженням, було просякнуте українським духом і було “стовідсотковими українцями”. З початком війни вони активно донатили на армію. Олександр за свої гроші придбав протез воїну, який втратив ногу. Однак сам воювати він не готовий.
Природно, вони проти цієї війни, і військова агресія росії викликає в них активне неприйняття. Однак вони вважають, що українська і російська влада повинні сідати за стіл переговорів, щоб людей не відловлювали на вулицях, і щоб нікого не прирікати на загибель.
Коментарі
Loading…