Шановні читачі ЮВУ!

Колектив редакції звертається до вас у складний час. Час серйозних випробувань і разом з тим — час солідарності. Наші журналісти сьогодні продовжують виконувати свій професійний обов’язок – інформують суспільство про всі важливі події, які відбуваються в Україні та світі.

Ми створюємо для вас якісний контент вже 25 років і сподіваємося робити це й надалі. Всі матеріали залишатимуться у вільному доступі — для нас це принципово. Але зараз для того, аби працювати далі, нам дійсно потрібна ваша допомога.

Будь-яка допомога – незалежно від її розміру – буде дуже цінною і важливою. Ми працюємо і просимо проявити солідарність з ЮВУ.

Дякуємо, що читаєте.
З повагою, редакція сайту ЮВУ.

Благодійна допомога – це добровільна, безоплатна передача грошових коштів на користь проекту ЮВУ. Сайт ЮВУ належить ТОВ «Юрінком Інтер». Здійснення благодійної допомоги не дає особі, яка надала таку допомогу, прав на отримання і не накладає на ТОВ «Юрінком Інтер» зобов’язань про передання будь-яких товарів, надання будь-яких прав, надання будь-яких послуг.

Фізична або юридична особа, яка здійснює благодійну допомогу на проект ЮВУ, дає свою згоду на її перерозподіл або використання в інших проектах у випадку, якщо проект буде закритий або не актуальний в силу причин, що не залежать від редакції.