in

Перевірка документів та вручення повісток військовозобов’язаним має фіксуватися на відео

Сповіщення військовозобов’язаного поліцейськими та представниками ТЦК обов’язково має фіксуватися. Про протиправні дії правоохоронців необхідно повідомляти на 102, 112 або на гарячі лінії.

Про це заявив голова Національної поліції України Іван Вигівський в інтерв’ю агентству “Інтерфакс-Україна”, передає УНІАН. За його словами, перед несенням служби представники ГУНП обов’язково проходять інструктаж.

“Це передбачає нормативно-правова база діяльності поліції. Звісно, ці алгоритми вже доведені до всього особового складу та щоденно контролюється їхня реалізація”, – розповів він.

Як зазначив Вигівський, у разі вчинення протиправних дій поліцейські несуть кримінальну, адміністративну, цивільно-правову, матеріальну або дисциплінарну відповідальність залежно від кожного окремого випадку.

“Щодо фіксації спілкування з громадянами, то закон №3633-ІХ чітко передбачає, що під час перевірки документів уповноважений представник ТЦК і СП або поліцейський здійснює фото- та відеофіксацію процесу пред’явлення та перевірки документів із застосуванням технічних приладів і засобів фото- та відеофіксації (частина шоста статті 22 закону України “Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”)”, – сказав голова Національної поліції.

Ця процедура є обов’язковою. Крім механізму фіксації дій співробітників поліції і ТЦК у ГУНП є підрозділи, які на постійній основі здійснюють контроль за особовим складом щодо можливих протиправних дій.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Україні контролюватимуть карткові перекази: подробиці

Через відключення світла в Україні з’явилися нові шахрайські схеми