Під час повтороного заходу до застосунку “Резерв+” заново не уточнюються дані, лише оновлюється документ. Про це LIGA.net розповіла заступниця міністра оборони Катерина Черногоренко, інформує Комерсант український
Вона зазначила, що у випадку, якщо людина оновила дані у “Резерв+” до 16 липня, але перезайшла у застосунок вже після цієї дати, тобто, при повторній авторизації, система не має вимагати знову оновити дані.
Катерина Черногоренко пояснила, що дату оновлення даних вказано внизу військово-облікового документа.
Щоби побачити дату оновлення даних у “Резерв+”, потрібно зробити наступне:
- натиснути на три крапки поряд з іменем військовозобов’язаного,
- відкрити повну інформацію,
- проскролити до низу сторінки (у застосунку вона підписана як “Дата уточнення даних”).
Також повні дані відкриються, якщо відсканувати QR-код: аби його отримати, треба один раз натиснути на військово-обліковий документ.
“Документ оновлено о”: що це означає
Натомість при повторній авторизації у застосунку на документі пишеться “Документ оновлено о” і час логіну. Черногоренко пояснила: йдеться не про уточнення даних, а про саме оновлення документа.
“Адже людина могла сходити до ТЦК, в неї могло зʼявитись бронювання, якісь нові обставини. Тому є можливість оновлювати документ, щоб мати доступ до актуальних даних щодо себе”, – зазначила вона.
Як у “Резерв+” згенерувати військово-обліковий документ:
- Зайдіть у застосунок “Резерв+”.
- Отримайте документ з QR-кодом.
- Натисніть на три крапки біля документа.
- Виберіть “Завантажити PDF”.
- Збережіть документ на Google Drive або відправте собі у месенджері чи на email.
- Роздрукуйте та подавайте всюди, де він необхідний.
За даними Міноборони, близько 4,5 млн українців вже оновили свої військово-облікові дані. З них 3 млн 200 тис. зробили це через Резерв+ і отримали змогу завантажити електронні військово-облікові документи.
Коментарі
Loading…