in

Луганський окружний адміністративний суд відсвяткував новосілля

Днями після завершення капітального ремонту відбулося урочисте відкриття оновленого приміщення Луганського окружного адміністративного суду в Сєвєродонецьку.

Як відомо, 17 листопада 2014 року суд було переміщено до міста Сєвєродонецька. А вже у грудні того ж року ДСА України на баланс Луганського окружного адміністративного передано адміністративну будівлю суду, яка  потребувала проведення капітального ремонту. Таким чином із березня 2015 року суд відновив роботу зі здійснення правосуддя за новою адресою: Луганська область, місто Сєвєродонецьк, проспект Космонавтів, 18. А після проведеного капремонту тут створено належні умови для здійснення правосуддя, перебування в суді відвідувачів, в тому числі маломобільних груп населення. Загальна площа приміщення також дозволила забезпечити кожного суддю окремим  кабінетом, облаштовано вісім залів судових засідань, в одному з яких встановлено систему відеоконференцзв’язку.

Із метою підвищення енергоефективності та енергозбереження будівлі суду збудовано котельню автономного опалення, із застосуванням сучасних матеріалів замінено покрівлю будинку, виконано капітальний ремонт головного та бокового фасаду, замінено 85 старих вікон на енергозберігаючі металопластикові, проведено реконструкцію огорожі відповідно до вимог нормативів і правил, що сприяє забезпеченню безпеки суду.

За словами голови Луганського окружного адміністративного суду Сергія Чиркіна, відкриття оновленого приміщення є визначною подією. Створення належних умов для суддів, працівників апарату суду та учасників процесу підвищить якість роботи суду в цілому та позитивно впливає на  формування довіри громадян до судової системи.

У зв’язку з цією подією суддів та працівників апарату привітав голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз. Він відзначив, що в області на сьогодні відновлюється ціла низка об’єктів інфраструктури, соціальної сфери, закладів освіти, культури, медицини.

Після перерізання святкової стрічки відбулася екскурсія відремонтованим приміщенням суду, зокрема, гості мали змогу оглянути хол, де розміщені інформаційні стенди суду, кабінет прийому громадян, кабінет відділу діловодства та обліку звернень громадян (канцелярія), кімнату для ознайомлення з матеріалами справи, зали судових засідань та робочі кабінети суддів і працівників апарату суду.

Того ж дня в суді відбулася робоча нарада на тему «Нагальні питання роботи суду в умовах переміщення та проведення АТО», на якій були обговорювалися шляхи вирішення кадрових питань, соціально-побутових проблем суддів та працівників апарату суду, які перемістилися до Сєвєродонецька разом з установою та є внутрішньо переміщеними особами.

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедисюк, голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк, голова Вищого адміністративного суду України Олександр Нечитайло, заступник голови Ради суддів України Богдан Моніч, голова Донецького апеляційного адміністративного суду Раїса Ханова, голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк, заступник голови Донецького апеляційного адміністративного суду Ігор Геращенко, голова Донецького окружного адміністративного суду Вячеслав Кірієнко та начальник територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області Ігор Савенко.

Джерело: ЮВУ

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Пенсійну реформу відкладуть на осінь

В Мін’юсті вручили свідоцтва першим приватним виконавцям