in

В Мін’юсті вручили свідоцтва першим приватним виконавцям

Днями у Міністерстві юстиції відбулося урочисте вручення посвідчень приватного виконавця особам, які успішно склали кваліфікаційний іспит.

ггггПерших представників нової для України професії привітав член АПУ, заступник міністра юстиції з питань виконавчої служби Сергій Шкляр «У нас сьогодні важлива подія. Після двох років активної роботи та підготовки ми можемо констатувати перехід реформи на новий етап – сьогодні особи, які успішно склали іспит, отримають посвідчення приватного виконавця. Я вас із цим вітаю. У вас є унікальна можливість стати першими представниками професії і надалі задавати тон і цінності професії приватного виконавця в Україні. Я усім щиро бажаю успіхів», – зазначив заступник міністра.нннн

Директор Інституту права та післядипломної освіти Мін’юсту Катерина Чижмарь у свою чергу зауважила, що програма навчання приватних виконавців потребує подальшого вдосконалення і поглиблення, і в рамках професійної підготовки приватних виконавців велику увагу слід приділити психологічній підготовці і практичним аспектам роботи. «Ваша професія непроста і іноді навіть небезпечна, тому ваше життя і здоров’я теж потребують захисту. Думаю, що разом з Міністерством юстиції, майбутньою Асоціацією приватних виконавців в рамках підвищення кваліфікації ми розробимо таку програму професійної підготовки приватних виконавців, яка дасть можливість вам не тільки професійно підготуватися, вдосконалити комунікаційні навички, навички роботи з новітніми технологіями, але й отримати психологічну підготовку, щоб вирішувати конфліктні ситуації», – зауважила К.Чижмарь.

Натомість, Джефрі Ерліх, старший менеджер Координатора проектів ОБСЄ в Україні, підкреслив важливість впровадження реформи в системі примусового виконання рішень для судової реформи загалом. Він закликав присутніх відповідально поставитися до роботи приватного виконавця. «На вас покладаються велика відповідальність та очікування. Ви створюєте імідж цієї професії і крок за кроком вибудовуватимете цей важливий інститут, який в деяких країнах існує вже понад 200 років. Ми хочемо, щоб ви були успішними і володіли відмінними знаннями, навичками медіації та стали прикладом для ваших колег, які найближчим часом приєднаються до цієї професії», – наголосив Д. Елріх.

Джерело: Мін’юст

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Луганський окружний адміністративний суд відсвяткував новосілля

Депутати проігнорували законопроект про Конституційний суд