in

Чому при веденні будь-якого бізнесу потрібне професійне юридичне обслуговування?

Ведення бізнесу – це справа, яка потребує певної уваги та контролю. Річ у тім, що будь-яка компанія має на своєму шляху ряд економічних та юридичних особливостей, які варто регулювати фахівцями: від вибору організаційно-правової форми до вибору партнерів.

Абонентське юридичне обслуговування бізнесу, і чому воно важливе?

Юридичний супровід бізнесу, без сумніву, допоможе закрити ряд проблемних питань, з якими може стикнутися підприємець у воєнний час. Наприклад, зараз, через те, що рф тимчасово окуповує території України, деякі підприємства, з якими до 24 лютого співпраця була легальна, наразі є тимчасово заборонені. Саме тому, треба активно моніторити статус окупованих ділянок.

Крім того, важливою складовою ведення бізнесу в Україні – це співпраця з партнерами. Невід’ємна частина абонентського юридичного обслуговування, є перевірка контрагентів, адже укладення договорів без перевірки, може грозити бізнесу не тільки фінансовими втратами, але й проблемами із контролюючими органами.

Варто зауважити, що договір не завжди може вас гарантовано захистити від наслідків недоброчесного контрагента, а оскільки подавати в суд дорого та і процес може зайняти купу часу, рекомендуємо заздалегідь перевіряти нових та діючих контрагентів, оскільки окрім базових проблем, які вони можуть нанести вашому підприємству, їхня прихована співпраця з РФ також може вплинути на вашу компанію.

Тому, якщо в вашому штаті немає юриста, задумайтесь про послугу абонентського супроводу.

Переваги юридичного супроводу підприємства: 

  • Ціна за юридичні послуги значно нижча, ніж при замовлені послуги окремо;
  • Ваші кошти будуть заощаджені, оскільки ви не будете платити податки на заробітну плату штатних юристів;
  • Гарантована конфіденційність;
  • Зменшите податкові виплати, оскільки наші послуги належать до витрат підприємства;
  • Індивідуальний пакет послуг: є можливість укласти договір з погодинною оплатою наданих послуг або визначити окремі послуги, які будуть вам надаватися в рамках обслуговування.

Кримінально правовий захист бізнесу. Захист бізнесу в суді 

Запобігання та попередження кримінально-правових ризиків, які виникають через неправильне структурування, оподаткування або порушення бізнес-процесів – наше основне завдання. Саме тому, на моменті від початку реєстрації компанії, оформлення працівників до поділу компанії, варто підключати юристів. Адже набагато важливіше завчасно зробити все правильно по закону, чим пізніше витрачати купу коштів та нервів, щоб виправити помилки.

Захист в суді – надважливий напрям нашої послуги

В практиці багатьох компаній, були випадки, коли справи доходили до судового процесу. Це нормальна практика, до якої має бути готовий кожен підприємець. Представництво інтересів в суді є в рамках нашої послуги про юридичне обслуговування. Вам буде надаватися повний супровід та захист в суді.

Форми співпраці в рамках абонентського юридичного обслуговування в адвокатському бюро Василя Михалюка:

  • Консультації з правових питань діяльності вашої компанії (в письмові або усній формі);
  • Підготовка документів, довідок експертних висновків;
  • Розробка документів по всім вимогам Закону;
  • Особистий супровід адвоката в переговорах, підготовках договорів та при їх укладанні;
  • Примусове виконання договірних зобов’язань контрагентів у разі небажання;
  • Підготовка претензій та листів;
  • Представництво в судах будь-яких інстанцій для захисту ваших інтересів;

Будьте впевнені, що ваш бізнес під надійним захистом та в безпеці, якщо з вами працює адвокатське бюро Василя Михалюка (https://advokatvm.com/poslugy/yurydychna-dop-trudovi-spory/). Адже, під час воєнного стану траплялися непоодинокі випадки коли підприємства могли зазнавати тиску та неправомірних дій щодо підприємства.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ОККУПАНТИ ТРИМАЮТЬ В ПОЛОНІ БІЛЬШ 700 МЕЛІТОПОЛЬЦІВ

ЄСПЛ визнав, що росія здійснювала ефективний контроль тимчасово окупованих територій Донбасу з 11-го травня 2014-го року щонайменше до 26-го січня 2022-го року