in , ,

ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ БАНКРУТСТВА, ВИКОНАННЯ СУДОВИХ РІШЕНЬ ТА РІШЕНЬ ІНШИХ ОРГАНІВ (ПОСАДОВИХ ОСІБ)

У вівторок, 05 березня, продовжилася презентація Моніторингового звіту за 2023 рік. Темами обговорення стали впровадження та аналіз ефективності прийнятих законодавчих актів у сферах правового регулювання банкрутства, виконання судових рішень та рішень інших органів (посадових осіб).

Заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук, керівник компоненту «Виконання судових рішень і захист прав власності» Проєкту ЄС “Право-Justice” Ірина Жаронкіна, Народний депутат України, заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань економічного розвитку Олексій Мовчан, директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України Олександр Олійник взяли участь у презентації Моніторингового звіту за 2023 рік.

Також у заході взяли участь науковці Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Львівського державного університету внутрішніх справ, представники Верховного Суду та місцевих судів, представники Асоціації правників України, Асоціації приватних виконавців України, Національної асоціації арбітражних керуючих.

Заступник Міністра юстиції України Олександр Банчук звернувся до учасників: «Наразі ми стикаємося із проблемами, які виникають внаслідок дії правового режиму воєнного стану. Тому ми будемо пропонувати різні варіанти вирішення як нових проблем, так і тих, що існували до початку повномасштабного вторгнення та загострилися на сьогодні».

Директор Директорату правосуддя та кримінальної юстиції Міністерства юстиції України Олександр Олійник зазначив, що підготовка заходу з нагоди презентації звіту була б неможлива без постійних партнерів Міністерства юстиції, які надають тривалу підтримку в багатьох аспектах, зокрема матеріальному та технічному.

Державними експертами Директорату правосуддя та кримінальної юстиції було презентовано дослідження щодо:

1.    Примусового виконання рішень стосовно осіб, до яких застосовано санкції.

2.    Виконання рішень у добровільному порядку.

3.    Відмови кредитора від забезпечення у справах про банкрутство/ неплатоспроможність.

4.    Звернення стягнення на майно боржника, яке є предметом застави.

Запропоновано шляхи вирішення зазначених актуальних проблем, які викликали жваве обговорення в конструктивному руслі та знайшли підтримку у стейхолдерів.

Довідково:

Зі звітом про результати моніторингу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Міністерства юстиції у рубриці «Апарат міністерства» / «Структурні підрозділи Міністерства» / «Директорат правосуддя та кримінальної юстиції» / «Моніторинг впровадження та аналіз ефективності НПА» або за посиланням.

Презентація щорічного Моніторингу законодавства вже шостий рік поспіль проводиться за підтримки Проєкту ЄС “Право-Justice”.

Фотоматеріали за посиланням: https://minjust.gov.ua/galleries/monitoringoviy-zvit-05-bereznya-2024-roku

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Зеленський підписав закон про аграрні ноти: їх переваги над розписками

Эдуард Тополь | Убийство как факт