in , , , ,

Презентовано проект громадської ініціативи Виборча Рада UA «Нова влада України 2019-2021 роки: досягнення, проблеми, перспективи».

В прес-центрі Українського кризового медіа-центру презентували проект громадської ініціативи Виборча Рада UA В прес-центрі Українського кризового медіа-центру презентували проект громадської ініціативи Виборча Рада UA «Нова влада України 2019-2021 роки: досягнення, проблеми, перспективи». Мета проекту – проаналізувати роботу української влади за 2019-2021 роки.  «Ми маємо розгалужені оцінки діяльності парламенту, президента, уряду. Вони часто не зібрані разом, а якщо і зібрані – вони здебільшого політичні і зроблені політичними партіями. Мета цього проекту – здійснити експертні оцінки діяльності влади, визначити певні орієнтири для влади і громадянського суспільства», – пояснив Євген Бистрицький, доктор філософських наук, голова Виборчої Ради UA, координатор напряму гуманітарної політики.  Проект розбитий на блоки: інституціональна організація публічної влади, соціально-економічна політика, права людини, зовнішня політика, оборона і національна безпека, а також гуманітарна політика. На кожен з блоків відповідатиме професійний експерт.  «Ідея полягає в тому, що буде проаналізовано стан справ на початок 2019 року,  декларації і наміри влади, обіцянки, також, що було зроблено або чого не було зроблено, альтернативні пропозиції від опозиції і громадянського суспільства, які були проігноровані, і експертні оцінки», – розповів Олексій Гарань, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, член Виборчої Ради UA.

Оригінал статті – на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/prezentuvaly-proekt-metoyu-yakogo-ye-analiz-roboty-vlady-za-2019-2021-roky

. Мета проекту – проаналізувати роботу української влади за 2019-2021 роки.  «Ми маємо розгалужені оцінки діяльності парламенту, президента, уряду. Вони часто не зібрані разом, а якщо і зібрані – вони здебільшого політичні і зроблені політичними партіями. Мета цього проекту – здійснити експертні оцінки діяльності влади, визначити певні орієнтири для влади і громадянського суспільства», – пояснив Євген Бистрицький, доктор філософських наук, голова Виборчої Ради UA, координатор напряму гуманітарної політики.  Проект розбитий на блоки: інституціональна організація публічної влади, соціально-економічна політика, права людини, зовнішня політика, оборона і національна безпека, а також гуманітарна політика. На кожен з блоків відповідатиме професійний експерт.  «Ідея полягає в тому, що буде проаналізовано стан справ на початок 2019 року,  декларації і наміри влади, обіцянки, також, що було зроблено або чого не було зроблено, альтернативні пропозиції від опозиції і громадянського суспільства, які були проігноровані, і експертні оцінки», – розповів Олексій Гарань, науковий директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, член Виборчої Ради UA.

Оригінал статті – на сайті Українського кризового медіа-центру: https://uacrisis.org/uk/prezentuvaly-proekt-metoyu-yakogo-ye-analiz-roboty-vlady-za-2019-2021-roky

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Новації середньої освіти з початком навчального року

Державний або недержавний пенсійний фонд: що краще на майбутнє…