in , ,

Війна 2022. День 146й. 19 липня. Літопис.

Доброго вечора, ми з України!
Війна 2022. День 146й. 19 липня. Літопис.
Головне.
Не перестаю переконуватися, що біг по граблям національний вид спорту для української влади.
От ці два укази щодо Баканова і Венедіктової, про які більшість людей в здоровому глузді сказали, що вони неконституційні, були потрібні щоби що?
Щоб показати власну безграмотність чи нехтування законом? В обох випадках – мінус. Сьогодні Рада відправила у відставку обох , і тут же з’явилась заява Арахамії про призначення Венедіктової на «дипломатичному» фронті.
Це після обвинувачень в провалі кадрової політики що привела до масових фактів зради у відомстві. Це як??
За тими підставами, що озвзвучив президент позавчора повинно бути розслідування. Службове як мінімум. Стосовно обох. Але ніт!
А ігрища «з призначенням» Клименко прокурором САП?
– ми його обрали але вам на призначення не дамо тому що ви нам справку не дали …
При минулому президенті, позаминулому, поза-поза минулому всі його міньйони думали що вони хітріші за всіх і всіх обдурять. Але знаєте чим все це закінчується?
– анекдотом про двох ковбоїв, сотню баксів та купи лайна якими вони на халяву наїлися.
Так буде і зараз. Зроблять все через жопу, щоб всіх обдурити, їм про це скажуть, знову залізуть самі і занурять країну лайно і в кінці кінців все зроблять як потрібно.
Але час і можливості втратять!!
І. Міжнародна політика.
1. Албанія та Північна Македонія у вівторок відкривають переговори про вступ з Європейським союзом.
Про це заявила президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн.
У вівторок до Брюсселя приїхали прем’єр Албанії Еді Рама та глава уряду Північної Македонії Дімітар Ковачевскі.
2. Міністерка оборони Німеччини Крістіне Ламбрехт у вівторок заявила, що Берлін продовжить підтримувати Україну у війні з Росією, але попередила, що в Бундесверу закінчується запас озброєнь.
3. Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян прийняв директора Служби зовнішньої розвідки Російської Федерації Сергія Наришкіна лише через три дні після візиту до Єревану директора ЦРУ Вільяма Бернса.
ІІ. Внутрішня політика.
4. Верховна Рада у першому читанні підтримала законопроєкт про додаткові права для громадян Польщі, ініційований президентом як подяка за підтримку Польщею Уркаїни та українців під час війни.
5. Верховна Рада призначила Оксану Жолнович на посаду міністра соціальної політики України.
Оксана Жолнович керувала департаментом соціальної політики та охорони здоров’я в Офісі президента.
Жолнович захистила кандидатську дисертацію на тему “Система трудового права України” і є доценткою кафедри соціального права.
6. Після подання про звільнення Івана Баканова з посади голови Служби безпеки України президент Володимир Зеленський звільнив його заступника Володимира Горбенка та змінив декількох голів обласних управлінь СБУ.
А як же розслідування про яке говорив заступник Єрмака Смірнов?
ІІІ. Міжнародна політика.
Росія стикається із серйозним браком особового складу у війні проти України і розривається між Донбасом та Херсоном, що уповільнює її просування.
Про це йдеться у щоденному звіті британської розвідки.
Президент Росії Володимир Путін намагається покласти тягар війни в Україні на етнічні меншини, щоб уникнути проведення загальної мобілізації етнічних росіян.
Американський Інститут вивчення війни (ISW) пише, що такі дії Путіна можуть викликати опір в етнічних анклавах у Росії. Зазначається, що в Росії заснували рух “Нова Тува” – антивоєнну організацію, що складається з активістів тувинської нацменшини. Це повідомлення примітне у контексті недавнього збільшення кількості регіональних добровольчих батальйонів, що базуються в Росії, багато з яких належать до різних етнічних груп.
Також ISW повідомляє, що на цьому етапі війни Москва не буде віддавати пріоритет захопленню Слов’янська, а натомість зосередиться на захопленні Сіверська та Бахмута.
Повідомляється, що російські війська здійснили серію наземних атак на схід від Сіверська та на південь від Бахмута та активізували наступ на Авдіївку та здійснили обмежені наземні штурми на лінії фронту Донецьк – Авдіївка.
Зведення ГШ на 18.00
7. На Харківському напрямку ворог продовжив вогневе ураження із артилерії населених пунктів в районах на північ, схід та південний-схід від міста Харкова.
Здійснював невдалі спроби ведення наступальних дій в напрямках сіл Уди та Гусарівка. Поблизу останнього завдав авіаційного удару.
8. На Слов’янському напрямку противник обстрілював із ствольної, реактивної артилерії та танків райони населених пунктів Дібровне, Новомиколаївка, Велика Комишуваха, Долина, Чепіль, Семиланне, Грушуваха, Адамівка, Барвінкове, Богородичне, Архангелівка та Нова Дмитрівка.
Ворожа спроба розвідки боєм у напрямку Дмитрівка завершилась невдало. Окупанти з втратами відійшли.
9. На Донецькому напрямку основні зусилля противник зосереджує на спробах просування в напрямках Сіверська та Бахмута.
Ворог здійснював артилерійські обстріли поблизу Краматорська, Райгородка, Донецького, Верхньокам’янського, Спірного, Стародубівки, Сіверська, Дронівки та Івано-Дар’ївки. Завдав авіаудару неподалік Верхньокам’янського.
Українські воїни завдали окупантам значних втрат, коли ті намагалися просунутися в напрямках Григорівки, Спірного та Івано-Дар’ївки. Ворог безладно відступив.
На Бахмутському напрямку загарбники обстріляли райони населених пунктів Бахмут, Новолуганське, Покровське, Вершина, Весела Долина, Яковлівка, Берестове та Зайцеве. Завдали авіаційних ударів біля Вуглегірської ТЕС, Покровського, Майорська, Торецька, Берестового і Вершини.
Ворог вів штурмові дії у напрямку Покровського, має частковий успіх, закріплюється на південній околиці населеного пункту.
Спроби противника просунутись у напрямках Берестового, Білогорівки, Вершини та території Вуглегірської ТЕС успіху не мали.
10. На Авдіївському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках ворог активних дій не вів. Здійснив обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Володимирівка, Авдіївка, Пречистівка, Новомихайлівка, Павлівка, Вугледар, Мар’їнка, Тоненьке, Велика Михайлівка, Январське, Кам’янське, Чарівне, Малі Щербаки, Новоандріївка та Новопіль.
Завдав авіаудару неподалік Кам’янки.
11. На Південнобузькому напрямку обстановка суттєвих змін не зазнала. Тривають обопільні обстріли зі ствольної та реактивної артилерії і танків уздовж всієї лінії зіткнення.
12. В Акваторіях Чорного та Азовського морів корабельне угруповання противника продовжує виконання завдань з підтримки дій наземних військ та блокування північно-західної частини Чорного моря.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Про аналогію в процесуальному праві

АНАЛІЗ ЗАКОНОДАВСТВА СПРИЯЄ ЙОГО ОПЕРАТИВНОМУ ВДОСКОНАЛЕННЮ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ