in

Боротьба зі злочинністю: ставка на відеоспостереження

Столиця в боротьбі зі злочинністю зробить ставку на відеоспостереження.

Київська влада планує використовувати хмарне відеоспостереження для розкриття гучних злочинів і запобігання терактам. У проекті програми «Безпечна столиця» відеоспостереження поставлено в один ряд з інструментами, які найчастіше використовують у своїй практиці криміналісти, повідомляє «Мир квартир».

Про те, як відеоспостереження стане одним із ключових інструментів у сфері боротьби зі злочинністю, розповів перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс. «Міська цільова комплексна програма профілактики та протидії злочинності «Безпечна столиця» на 2015–2018 роки – набагато ширший комплекс заходів ніж впровадження єдиної міської системи відеоспостереження. В цілому реалізація програми дійсно повинна позитивно вплинути на підвищення рівня безпеки в місті, і ми плідно співпрацюємо з правоохоронними органами в цьому напрямку», – зазначив Г. Пліс.

Що стосується потенційних користувачів системи відеоспостереження, то саме інтереси всіх зацікавлених міських служб у користуванні системою враховувалися при її проектуванні. «Крім правоохоронних органів, користувачами системи будуть служби з надзвичайних ситуацій, служба транспортної інфраструктури, швидка допомога, дорожники. Ми розраховуємо, що дана система дозволить значно збільшити швидкість реагування комунальних служб на ситуації, які виникають на вулицях, дорогах і мостах», – зазначив він.

За словами Геннадія Пліса, київська влада вже приступила до створення хмарної платформи, яка збиратиме й автоматично оброблятиме дані з усіх відеокамер. Доступ до хмари отримають і правоохоронні органи.

«На першому етапі побудови системи передбачається створення на базі міського центру обробки даних єдиного сховища відеоінформації — cloud-платформи. Після зведення всієї відеоінформації в єдиний центр, в рамках створення сучасного ситуаційного центру протидії загрозам в місті буде впроваджена система відеоаналітики. Вона дозволить, використовуючи високотехнологічні методи обробки, здійснювати автоматизовану обробку інформації, що надходить, й аналізувати її на предмет наявності загроз. З цього питання ми активно співпрацюємо зі світовими лідерами в розробці аналітичних систем і вивчаємо досвід інших країн», – підкреслив Геннадій Пліс.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Визнання недійсним правочину на майбутнє: позиція Верховного Суду

Вручення нагороди Ректору Національного університету біоресурсів та природокористування України Святославу Николаенко