1. Цього тижня Forbes опублікував вже третій рейтинг найкращих роботодавців України. Попри економічні проблеми, знайти і утримати найкращих – досі одна з головних задач українського бізнесу. Понад 20% рейтингу – IT-компанії. Переможець – також з IT. Повний рейтинг дивіться за посиланням:
Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua втретє визначають найкращих роботодавців України. Рейтинг кращих компаній роботодавців та їхні досягнення у наймі працівників за період війни
2. Три місяці тому Україна, країни G7 та міжнародні організації створили платформу координації, або «фінансовий Рамштайн». Чи працює він? Покаже велика конференція з відбудови у Лондоні наприкінці червня. А поки Forbes детально розібрав, як Україна збирає кошти на відбудову на другому році повномасштабної війни.
Український уряд разом з країнами G7 започаткував «фінансовий Рамштайн», взяв участь у Весняних зборах МВФ та готується до конференції з відбудови України у Лондоні. Чи приносить це гроші
3. Вже традиційний потужний блок військових текстів від Forbes. Матеріал від Володимира Даценка, спецрепортера Forbes Ukraine, який пише про військову тематику. Росія може отримати стратегічну перевагу в повітрі, якщо НАТО не передасть Україні західну авіацію. І ця проблема стає все більш серйозною, бо в України закінчуються ракети до радянських комплексів ППО.
Запасів ракет для радянських ППО, якими ЗСУ захищає українське небо, вистачить до середини травня, згідно з даними Пентагону. І поповнити їх нічим. Тому Україні важливо отримати західну авіацію
Цього тижня репортерка відділу “Інновації” Forbes Ukraine Таїса Мельник підготувала три тексти, які детально описують “спайку” військових потреб і технологій.
1. Як український фонд стартапів перейшов на воєнні рейки й дає гранти здебільшого MilTech
2. Розбір про «одноразові» FPV-дрони. Це технологічний хіт на фронті. В Україні такі дрони-камікадзе за $200 виготовляють сотнями. Але масове виробництво все ще проблема.
3. Інтерв’ю керівника IT-напряму «Аеророзвідки» Руслана Прилипка про те, чому сьогоднішній бум MilTech може й не створити українських гігантів оборонних технологій. Ґрунтовна та актуальна розмова. На мою думку, читати обов’язково.
4. Засновану українками платформу цифрового одягу DressX оцінили більш як у $50 млн. Цифровий одяг від DressX «носить» мільйон користувачів на місяць, купити його можна у найвідоміших метавсесвітах. Як планує розвиватися стартап, коли всі вже говорять лише про штучний інтелект?
Платформа цифрового одягу DressX має мільйон користувачів на місяць. Як засновниці планують його продавати
5. Понад 80 фінтех-проєктів з України вже працюють за кордоном. Але вони поки що відчувають прохолоду з боку іноземців. Причина? Консервативність у звичках і настороженість через війну часто змушують їх проходити повз фінтех-продукти з України. Розібрали, що потрібно українському стартапу, аби стати помітним на ринках Європи, Африки, Азії чи Америки?
Українські фінтех-компанії під час війни виходять на ринки Європи, США, Азії та Африки. Які проблеми вони бачать? Досвід Tranzzo, Transenix, Finmap, Weld Money, NeoFin та Platon
P.S: Мастрід про лейтенанта Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі). Завдяки чому він став легендою української армії.
Коментарі
Loading…