in

Новини від Forbes

1. Цього тижня Forbes опублікував вже третій рейтинг найкращих роботодавців України. Попри економічні проблеми, знайти і утримати найкращих – досі одна з головних задач українського бізнесу. Понад 20% рейтингу – IT-компанії. Переможець – також з IT. Повний рейтинг дивіться за посиланням:

50 найкращих роботодавців воєнного часу — Forbes.ua — Forbes.ua

 

Forbes та сайт пошуку роботи Work.ua втретє визначають найкращих роботодавців України. Рейтинг кращих компаній роботодавців та їхні досягнення у наймі працівників за період війни

 

2. Три місяці тому Україна, країни G7 та міжнародні організації створили платформу координації, або «фінансовий Рамштайн». Чи працює він? Покаже велика конференція з відбудови у Лондоні наприкінці червня. А поки Forbes детально розібрав, як Україна збирає кошти на відбудову на другому році повномасштабної війни.

Як Україна шукає гроші на відбудову країни: фінансовий Раймштайн, МВФ, конференція у Лондоні — Forbes.ua

 

Український уряд разом з країнами G7 започаткував «фінансовий Рамштайн», взяв участь у Весняних зборах МВФ та готується до конференції з відбудови України у Лондоні. Чи приносить це гроші

 

3. Вже традиційний потужний блок військових текстів від Forbes. Матеріал від Володимира Даценка, спецрепортера Forbes Ukraine, який пише про військову тематику. Росія може отримати стратегічну перевагу в повітрі, якщо НАТО не передасть Україні західну авіацію. І ця проблема стає все більш серйозною, бо в України закінчуються ракети до радянських комплексів ППО.

Україні так потрібні західні бойові літаки F-16, а НАТО їх не надає. Розбір Forbes — Forbes.ua

 

Запасів ракет для радянських ППО, якими ЗСУ захищає українське небо, вистачить до середини травня, згідно з даними Пентагону. І поповнити їх нічим. Тому Україні важливо отримати західну авіацію

 

Цього тижня репортерка відділу “Інновації” Forbes Ukraine Таїса Мельник підготувала три тексти, які детально описують “спайку” військових потреб і технологій.

1. Як український фонд стартапів перейшов на воєнні рейки й дає гранти здебільшого MilTech

2. Розбір про «одноразові» FPV-дрони. Це технологічний хіт на фронті. В Україні такі дрони-камікадзе за $200 виготовляють сотнями. Але масове виробництво все ще проблема.

3. Інтерв’ю керівника IT-напряму «Аеророзвідки» Руслана Прилипка про те, чому сьогоднішній бум MilTech може й не створити українських гігантів оборонних технологій. Ґрунтовна та актуальна розмова. На мою думку, читати обов’язково.

 

4. Засновану українками платформу цифрового одягу DressX оцінили більш як у $50 млн. Цифровий одяг від DressX «носить» мільйон користувачів на місяць, купити його можна у найвідоміших метавсесвітах. Як планує розвиватися стартап, коли всі вже говорять лише про штучний інтелект?

Цифровий одяг від українського стартапу DressX. Що це за бізнес? — Forbes.ua

 

Платформа цифрового одягу DressX має мільйон користувачів на місяць. Як засновниці планують його продавати

 

5. Понад 80 фінтех-проєктів з України вже працюють за кордоном. Але вони поки що відчувають прохолоду з боку іноземців. Причина? Консервативність у звичках і настороженість через війну часто змушують їх проходити повз фінтех-продукти з України. Розібрали, що потрібно українському стартапу, аби стати помітним на ринках Європи, Африки, Азії чи Америки?

Фінтех-експансія до ЄС, США та Африки: досвід Tranzzo, Transenix, Finmap, Weld Money — Forbes.ua

 

Українські фінтех-компанії під час війни виходять на ринки Європи, США, Азії та Африки. Які проблеми вони бачать? Досвід Tranzzo, Transenix, Finmap, Weld Money, NeoFin та Platon

 

P.S: Мастрід про лейтенанта Дмитра Коцюбайла (Да Вінчі). Завдяки чому він став легендою української армії.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

В Дании подтвердили, что спецкорабль РФ был возле места взрыва Северного потока (рос. мова)