На порталі петицій до Київської Міської Ради – petition.kyivcity.gov.ua – за минулий тиждень ( – ) створені нові петиції.
Найпопулярніші петиції
- Зобов’язати поліцію контролювати дотримання заборони Київради на пересування столицею транспортних засобів (мото і авто) у яких відсутні шумопоглиначі
- Прибрати автомобілі та фури, що торгують на дорозі на оптовому овоченому ринку “Троещина”
- Знести всі мафи по типу шаурма, труси, магазини все по 10 ,зокрема біля станцій метро тому що під час воєного стану використання сховищ є над важивим
- Змінити назву станція метрополітену Льва Толстого як не відповідну
- Добудувати метро на Виноградар
- Запровадити можливість громадянам фіксувати автівки припарковані з порушенням ПДД у додатку Київ Цифровий
- Встановити лави для сидіння на платформах станцій метро
- Змінити постачальника теплової енергії Єврореконструкцію
- Знесення обеліску на площі перемоги. Та повернення площі історичної назви
- Заборонити готівку за проїзд у приватних маршрутках
Кількість голосів:5913
Кількість голосів:5550
Кількість голосів:5089
Кількість голосів:4579
Кількість голосів:4510
Кількість голосів:4440
Кількість голосів:4360
Кількість голосів:4340
Кількість голосів:3932
Кількість голосів:3887
Нові петиції
- Не законна парковка на зеленій зоні
- Залишити заборону на рух Києвом транспорту без шумопоглиначів після закінчення воєнного стану
- Заборона продажу алкогольних напоїв, на час воєнного положення в місті Києві
- Демонтувати незаконні паркувальні бар’єри по всій території міста
- Скорочення коменданської години
- Вільний доступ до водойм м. Києва та області
- Евакуювати авто, які паркуються порушуючи ПДР біля виїздів на великі вулиці і проспекти з підвищеною інтенсивнісю руху автомобілів
- Закрити “Київ теплоенерго”
- Демонтувати пам’ятник Зої Космодем’янській за адресою вулиця Олеся Гончара, 74А
- Перевірка стану бомбосховищ і їх наявності в кожному мікрорайоні Києва
- Відкрити дитячі садочки у Києві
- Про зняття обмеження часу продажу алкогольних напоїв в м.Києві з 11.00 до 19.00 та запровадження можливості купівлі алкогольних напоїв мешканцями м.Києва в межах режиму роботи продовольчих закладів
- Електронна черга до школи, як це було зроблено для дитячих садків
- Всі ліхтарі біля будинків, в парках, скверах та на стадіонах передати до КП “Київміськсвітло”
- Відновити автобусне сполучення по дачному масиву Осокорки
- Використання землі міста Києва
- Перейменувати сквер ім. Мартиросяна на вул. Керченській у Солом’янському районі
- Переробити спук який веде до Вічного Вогню для маломобільних громадян на візках, та вставити перила
- Аукціон паркувальних місць на прибудинковій території
- Забезпечити можливість придбання проїздних квіткив міського транспорту на зупинках та в ТРЦ і великих магазинах міста
- Повернення прибудинкової теріторії (стоянки) по вул. Маршала Тимошенко 2-Л у власність ОСББ «Чайка»
- Відкрити додаткові чергові садочки в дарницькому районі Нова Дарниця
- Забов*язати керівників РЭДів та КК закривати заявки на ремонтно-обслуговуючі роботи ТІЛЬКИ у тих мешканців, які подали ці заявки
Останні новини про хід розгляду петицій
Пунктом 9.6.4 розділу 6 Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 25.12.2008 № 1051/1051, на території об’єктів благоустрою зеленого господарства забороняється, серед іншого, випасати свійських тварин, вигулювати та дресирувати тварин у не відведених спеціально для цього місцях, а також займатися верховою їздою.
Порядок визначення таких місць у місті Києві регламентовано Положенням про функціонування місць та зон для вигулу тварин у м. Києві, затвердженим рішенням Київської міської ради від 25.10.2007 № 1079/3912. Так, повноваження щодо визначення та облаштування належним чином місць і зон для вигулу тварин покладено на районні в місті Києві державні адміністрації.
Обслуговування та забезпечення відповідного технічного та санітарного стану закріплених за ними місць і зон для вигулу тварин покладається на районні управління житлово-комунального господарства або на інших юридичних осіб (установи, підприємства або організації), за якими закріплені ці території.
Усі місця та зони для вигулу тварин мають бути обладнані спеціальними попереджувальними знаками, а також табличками із зазначенням назв і телефонів установ, які відповідають за їх технічний і санітарний стан. Крім цього, місця та зони для вигулу тварин мають бути обладнані контейнерами для збору сміття та екскрементів.
Контроль за додержанням установленого чинними нормативними актами порядку експлуатації та утримання місць і зон для вигулу тварин, а також їх нормативного, санітарного та технічного стану здійснює Головне управління контролю за благоустроєм м. Києва.
Крім цього, відповідно до частини першої статті 32 Закону України «Про захист тварин від жорстокого поводження» органи Національної поліції України здійснюють нагляд за дотриманням порядку вигулу домашніх тварин у громадських місцях, за дотриманням вимог у сфері захисту тварин від жорстокого поводження та вживають відповідних заходів у разі порушення законодавства в цій сфері.
У межах удосконалення процедури контролю за місцями та зонами для вигулу тварин у місті Києві, а також взаємодії з відповідальними підрозділами Національної поліції України повідомляємо про підтримку електронної петиції № 10998 «Зобов’язати власників прибирати біологічні відходи за своїми конями та поні у Київських парках.» та подальшу реалізацію порушеного в ній питання відповідно до розділу VI Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій.
З повагою
заступник міського голови –
секретар Київської міської ради Володимир БОНДАРЕНКО
Вирішили:
1) Підтримати електронну петицію № 10998 “Зобов’язати власників прибирати біологічні відходи за своїми конями та поні у Київських парках”.
2) Звернутись до Головного управління Національної поліції у м. Києві з проханням посилити контроль за дотриманням законності у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів громадянами-суб’єктами підприємницької діяльності.
Згідно з абзацом п’ятим частини другої статті 32 Кодексу цивільного захисту України (далі – Кодекс) фонд захисних споруд цивільного захисту складається із захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів (далі – захисні споруди).
Так, виходячи з положень частин сьомої та восьмої статті 32 Кодексу, утримання захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням здійснюється суб’єктами господарювання, на балансі яких вони перебувають (у тому числі споруд, що не ввійшли до їх статутних капіталів у процесі приватизації (корпоратизації)), за рахунок власних коштів.
У разі використання однієї захисної споруди кількома суб’єктами господарювання вони беруть участь в утриманні споруди відповідно до укладених між ними договорів.
Виходячи з вищевикладеного балансоутримувач забезпечує утримання захисних споруд, що мають використовуватися для укриття населення, а також підтримання їх у стані, необхідному для приведення в готовність до використання за призначенням відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд.
Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 № 1112 «Про питання організації управління районами в м. Києві» районним в місті Києві державним адміністраціям затверджено переліки підприємств, організацій та установ, майно яких передається до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у тому числі й житлові будинки.
Водночас розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 № 121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень» районним в місті Києві державним адміністраціям доручено реалізувати окремі повноваження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у тому числі щодо управління майном, переданим в установленому порядку до сфери управління відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.
Так, споруди подвійного призначення та найпростіші укриття в мирний час використовують для господарських, культурних і побутових потреб районів міста. У разі виникнення надзвичайних ситуацій підвальні приміщення житлових будинків, за рішенням районних в місті Києві державних адміністрацій, можуть використовуватися для захисту населення як найпростіші укриття.
Слід наголосити, що відповідно до частини сьомої статті 32 Кодексу вимоги щодо утримання та експлуатації захисних споруд визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері цивільного захисту.
Так, згідно з пунктом 1 Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1052, Державна служба України з надзвичайних ситуацій є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності.
Відповідно до частини п’ятнадцятої статті 32 Кодексу контроль за готовністю захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, спільно з відповідними органами та підрозділами цивільного захисту, місцевими державними адміністраціями.
На сьогодні в місті Києві сплановано використання 3616 укриттів (2888 цокольних і підвальних приміщень; 409 підземних автопаркінгів; 272 підземних переходи; 47 підземних приміщень метрополітену) загальною місткістю понад 2649,8 тис. осіб.
Враховуючи суспільну значущість питання, порушеного в ініційованій Вами петиції, районні в місті Києві державні адміністрації в межах відповідних фінансових асигнувань забезпечують проведення ремонтів приміщень для укриття населення житлового фонду м. Києва.
З повагою
заступник міського голови –
секретар Київської міської ради Володимир БОНДАРЕНКО
Коментарі
Loading…