in , , ,

Війна і земля.

Ринок землі в умовах війни не працює як раніше. Загальний продаж земельних делянок впав у декілька разів. Але земельні аукціони продовжуються. В даний час в системі “Prozorro.Продажі” відкрито 1484 пропозиції.

Як зазначається у прес-службі Мінагрополітики, площа всіх земельних ділянок, що продаються, становить 11 тис. га. Стартова ціна по всіх лотах – 378 млн грн.

Лідери серед регіонів за кількістю оголошених пропозицій щодо продажу землі – Одеська, Київська, Львівська, Черкаська та Чернігівська області.

Напередодні війни у ​​деяких регіонах країни земельні ділянки значно подешевшали. Ймовірно, що після завершення війни їхня вартість теж буде занижена.

Під час військового стану допускається передача в оренду військовими адміністраціями сільськогосподарської землі на праві постійного користування державних та комунальних підприємств, установ та організацій.

Право оренди на ділянку, передану військовій адміністрації, не підлягає реєстрації. Реєструється лише договір у Книзі реєстрації землеволодінь та землекористувань в умовах військового стану, що уклала його військовою адміністрацією одночасно із укладенням договору. Примірник цього договору протягом 3 днів надсилається електронною поштою до сільської, селищної, міської ради, на території якої знаходиться ділянка, а також до Держгеокадастру або до уповноваженого ним органу.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

36 день війни: аналіз подій віськового аналітика

Розпочався прийом заявок від бізнесу, який бере на роботу переміщених осіб, для виплати 6,5 тис. грн за кожного працевлаштованого переселенця.