in , ,

Культура відносин серед японців: факти про особисте життя, бюджети, і лав-готелі.

Наша колега нарешті повернулася з тривалого відрядження до Японії. Усього за 7 років вона вивчила мову на хорошому рівні для побутового та робочого спілкування. Іноді відрядження затягуються до 9 місяців – так що перейнятися культурою, традиціями та на власні очі побачити дивні звички японців часу вистачає.

Повертаючись додому з чергової робочої поїздки, вона завжди привозить порцію захоплюючих розповідей про цікаві японські звичаї.

Міфи та реальність

Про таємничу і фрикувату японську культуру ходить безліч міфів. Найчастіше розповіді кружляють навколо та у пікантних тим, що не дивно. Незважаючи на те, що країна досить консервативна (безліч збережених традицій, національні костюми та свята) Японія дуже віддалена від решти світу. Часто до нас долітають відлуння про школярок у відвертих вбраннях, дивній поведінці чоловіків у метро і безбашенних тусовках менеджерів, переодягнених у латекс та сукні кислотних квітів.

Складний та незрозумілий менталітет японців привертає до себе чимало уваги. Особливий інтерес викликають історії про особисте та сімейне життя. Але чи все так насправді?

7 міфів та реальних розповідей про відносини в Японії

Зарплату чоловіка перераховують дружині

Наша колега була здивована, адже багато хто впевнений, що зарплата чоловіка потрапляє безпосередньо до рук дружини. Але у цьому є частка правди. У Японії з покоління до покоління усіма фінансовими питаннями сім’ї заправляє жінка. Але, звичайно, жодна компанія не стане перераховувати гроші свого співробітника на карту його родича. Хоча ця сама карта цілком може бути у повному розпорядженні дружини цього самого співробітника.

Для дорослого покоління подібне розподілення норма. Молоді пари, де обидва партнери працюють, часом поділяють фінанси. Але тенденція зберігається сьогодні.

Японський чоловік ніколи не понесе важку сумку

У Японії чоловіки не носять важких сумок і не дарують квіти – і це не міф. Подібна поведінка поширена та обумовлена ​​вихованням – дівчаток та хлопчиків виховують однаково, не приділяючи особливої ​​уваги відмінностям у фізіології та фізичних здібностях.

Наша колега знає багатьох російських дівчат, що живуть у Японії – деякі заміжня за японцями, а хтось працює у великих корпораціях і незаміжня. Дівчата як один кажуть, що їм подобається таке виховання, хоча іноді трапляються відверто комічні ситуації. Наприклад, європейці або російській нізащо не зрозуміти, як можуть три тендітні дівчата перетягувати важкий стіл, а компанія чоловіків стоятиме в тій же кімнаті і жоден з них навіть не ворухнеться. Так уже навчили.

Показувати почуття на вулиці забороняється

Демонструвати будь-які почуття напоказ, чи це романтичні пориви, невдоволення чи обурення в Японії дійсно не прийнято. Але час іде, культури трансформуються, змішуючись між собою, і сучасне покоління поводиться більш розкуто.

Доросла пара точно не дозволить собі взятися за руки і прогулятися парком, а школярі та студенти просто так роблять. Молоді парочки навіть можуть поцілуватися, а дівчина чи хлопець покладе голову на коліни коханому чи коханій.

Від японця не дочекаєшся слів: «я тебе кохаю»

Почути від чоловіка-японця відверте освідчення в коханні навряд чи вдасться. Але самі японки, як розповіла колега, цілком сприймають таку поведінку своїх чоловіків і не вимагають від них слів ніжності. Вони більше довіряють вчинкам.

А ось іноземки часто скаржаться на черствість японських обранців. Саме тому чоловіки, які будують стосунки з жінками інших національностей, знаючи їхню дивну потребу чути покликання, намагаються частіше вимовляти незвичну фразу «я люблю тебе».

Молоді люди взагалі не хочуть стосунків

Досить багато молодих людей, чоловіків і жінок у середньому віці сприймають стосунки як витрату особистого часу та грошей. На їхню думку, краще вкласти ресурс у роботу, кар’єру, а не витрачати його на побудову особистих стосунків.

Колега розповіла, що в їхньому офісі працює багато молодих співробітників, які до 30 років навіть не уявляють, як можна жити в одній кімнаті та спати в одному ліжку спільно з кимось.

Чоловік-японець має право на зраду

Зради в Японії питання досить специфічне. Ставлення до зрад – справа індивідуальне і кожен має особисті переконання з цього приводу. Але Японія є країною з дуже дивною культурою, з точки зору європейців.

Популярністю користуються послуги, куди чоловіки приходять за спілкуванням з молодими, симпатичними дівчатами. Існують бари для чоловіків вони ж “Герлс-бар”, де молоденькі дівчата в коротких спідницях стоять за барною стійкою, розливають напої, базікають та фліртують із відвідувачами. Або Кябакура – ​​«Нічний клуб для спілкування», куди приходять самотні хлопці або компанія хлопців, а дівчата сидять із ними за столиком та спілкуються. Хлопці весело проводять час у їхній компанії та частують.

З одного боку жодних інтимних стосунків не трапляється, хлопці просто задовольняють жагу до спілкування та уваги з боку привабливих дівчат. З іншого, не кожній сподобається, що її молодий чоловік ходить «фліртувати на бік» із задерикуваними дівчатами в коротких спідницях. Як варіант спілкування для одиноких чоловіків має право на існування. Але одружені чоловіки не менше за холостяків люблять годину іншу після роботи провести в подібному закладі.

Розуміння “зради” у всіх різне. У Японії інтимні стосунки за гроші легше зійдуть з рук навіть знаменитим, впливовим людям, аніж повноцінна інтрижка. Тобто зрада з перспективою розвитку серйозних відносин із коханкою і подальше розлучення засуджуються значно сильніше. Така подія точно викликає громадський резонанс, а популярний актор пропаде з екранів.

Інтимне життя подружжя відбувається в лав-готелях

«Лав готель» – номер з джакузі, широким ліжком та величезною плазмою з фільмами для дорослих та іншими атрибутами для спекотної ночі у Японії вкрай поширені. Для сімейних пар це швидше розвага, а ось ті, хто живе з батьками, приїжджають до «готелю для кохання», бо іншого місця для побачення не знайти.

За публікаціями у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Смена системы налогообложения в 2022. (рос. мова)

Ізраїльські поліцейськи застрелили особу, що лежала на землі. Хоча мали місце припущення про наявність вибухівки на тілі.