in , , , ,

Новини від Forbes

Увага всієї країни й значної частини світу прикута до військових подій на півдні України. Від успішності українського контрнаступу залежить хід війни найближчими місяцями. Тримаємо кулаки, що всі піде за задумом Генштабу, і донатимо ЗСУ.

У зоні наступу режим інформаційної тиші, достовірних даних мало, але ми знайшли авторів, які можуть дати змістовний аналіз.

 

1. Наш постійний контрибутор Володимир Доценко провів аналіз військових потужностей України та Росії на півдні й розглянув кілька сценаріїв дій ЗСУ.

Зарано для ейфорії. Чому ситуація на Херсонщині складна та неоднозначна

 

У статті The Economist детально розглянуто дві стратегії, які можуть використати ЗСУ для звільнення Правобережної України.

Контрнаступ чи промацування оборони? Що відбувається під Херсоном – розбір The Economist

 

2. До Дня Незалежності ми видали спеціальний випуск журналу Forbes і вже опублікували декілька статей з нього на сайті.

Історія Валерія Маркуса, соорганізатора окремого 47 батальйону (а згодом – полку). Він воює половину свого дорослого життя, але при цьому є ще й потужним інфлюенсером, в його соцмережах армія з 600 000 підписників. Як він конвертує свою популярність для реформування армії та що робитиме після війни.

Бог війни та соцмереж. Військовий Маркус має 600 000 підписників у соцмережах. Як він конвертує популярність у стартап-підрозділ

 

3. Уся країна бачила, як Росія у прямому ефірі знищує найбільшу українську приватну компанію «Метінвест». У Маріуполі зруйновано два найбільших заводи компанії – «Азовсталь» та ММКІ, на які припадало дві третини виробничих потужностей. Але компанія встояла. Як «Метінвест» перебудовує та перевигадує себе.

Надто великий, щоб упасти. Чи зможе Рінат Ахметов відбудувати металургійну імперію

 

4. На День Незалежності стало відомо, що суд за поданням Генпрокуратури заарештував два готелі групи Premier. Її підозрюють у зв’язках з російськими бізнесменами і політиками Євгенієм Гіннером, Олександром Бабаковим та Михайлом Воєводіним. Але у групі Premier донедавна було 13 готелів, це найбільша мережа країни. Зараз структура готельного бізнесу ще більш заплутана: п’ять готелів належать вже групі Financiere, якою володіють Віліс Дамбінс, громадянин Латвійської Республіки, та Наталія Селіванова, громадянка Франції. Чи мають вони зв’язок з підсанкційними росіянами та яке майбутнє очікує найбільшу готельну мережу.

Готелі під прикриттям. Правоохоронці підбираються до топової готельної мережі України. Як вона пов’язана з російськими депутатами та злодіями в законі

 

5. Українська історія абсурду: спочатку уряд розробив і погодив відрядження для підприємців через «Дію» («єВідрядження»), але за день до введення, 1 вересня, прем’єр-міністр Денис Шмигаль відмовився підписувати постанову. Яка тепер доля ідеї про бізнесові відрядження – невідомо. Претензії до параметрів «єВідрядження» досить розмиті: чому 200 000 застави, чи не дискримінує це інших українців тощо. Суб’єктивна думка – очільник уряду не захотів брати відповідальність за політично складне і ризиковане рішення. Чому ще Шмигаль не взяв до уваги, що це корисно для економіки та бізнесу.

«єВідрядження» поки не буде. Уряд відмовився відпускати підприємців у бізнес-поїздки за кордон. Чи реанімують цю ідею

 

6. Фонд Сергія Притули – другий за розміром «військовий» фонд країни – з початку війни зібрав понад 2 млрд грн (більше тільки – «Повернись живим»). Фонд Притули дуже персоналізований, усі знають його «фронтмена». Але фонд – це не один Сергій, близько 100 людей працюють тут фултайм. Як влаштована друга за розміром волонтерська машина України.

Не до жартів. Як команда Сергія Притули за пів року побудувала один з найбільших мілітарних фондів України

 

BrandVoice: Емоційне стресс-тестування або як COMINBANK веде прибуткову діяльність в умовах війни

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Кітай веде подітику до захоплення російських земель

Виступ Президента Володимира Зеленського на міжнародному економічному форумі «Амброзетті»