in , , , , ,

Московський терор

Переслали цей електронний лист? Підпишіться тут, щоб дізнатися більше

Московський терор

Хронологія, яка може допомогти передбачити

22 БЕРЕЗНЯ

 ЧИТАТИ В ДОД 

1. США попереджають, що Росія вторгнеться в Україну. Загальне зневіра, щоденне російське знущання. (3 грудня 2021 р. – 24 лютого 2022 р.)

2. Росія вторгається в Україну, вбиває десятки тисяч людей, викрадає десятки тисяч дітей, вчиняє інші триваючі військові злочини (24 лютого 2022 р. – дотепер)

3. Росія звинувачує США у вторгненні Росії в Україну (з березня 2022 р. по теперішній час)

4. США попереджають про теракт у Москві. Путін заперечує будь-який ризик і висміює Сполучені Штати . (7 та 19 березня 2024 року).

Після того, як Росія вторглася в Україну, її ОМОН і сили безпеки отримали завдання терористичних заходів в Україні та придушення інакомислення в Росії.

5. Теракт під Москвою, ІДІЛ бере на себе відповідальність , Росія тим часом вбиває громадян України безпілотниками та ракетами, як це робить уже понад два роки. (сьогодні, 22 березня 2024 р.)

6. Апарат безпеки Росії, зосереджений на влаштуванні бійні в Україні, зазнав поразки в Москві. Російські лідери, зосереджені на демонізації США, не захистили росіян. Що далі? Куди спрямувати провину?

7. Не буде дуже дивним, якщо Кремль звинуватить Україну та Сполучені Штати в терорі в Москві та використає атаку Москви, щоб виправдати триваючі та майбутні звірства в Україні.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Валерия Новодворская – ДИКТАТУРА ВСЕГДА НАРОДНАЯ

Гранти та відсоткове співвідношення фінансування проекту…