in ,

Новини від Громадського Радіо

Підбірка найцікавіших подкастів від команди Громадського радіо уже у ваших скриньках. Їх можна слухати як за посиланнями, так і у додатку «Громадське  радіо» для Android та iOS.

У Польщі немає втоми від українців, тому що вона давно зрозуміла свою роль у цій війні — журналістка

Про підсумки зустрічі президентів України та Польщі, враження поляків від візиту Зеленського говорили з Аліною Макарчук, журналісткою радіо ЕСКА та телеканалу TVN24 у Польщі.

Не є українцем той, хто зрадив Україну у настільки тяжкий час — Коля Сєрга

Гість подкасту «Опір» — Коля Сєрга, музикант, ведучий та військовий, який збирається подальше життя пов’язати із ЗСУ.

Правозахисниця пояснила, у якому російському підручнику найбільше пропаганди

Українські правозахисники з групи «Україна. П’ята ранку» проаналізували освітню політику РФ і російські підручники, які використовують на окупованих територіях України. Про результати аналізу говорили з Дариною Підгорною, юристка Регіонального центру прав людини.

Держава втратила понад пів мільярда гривень через «схему» АРМА, про яку знав ОП — Ярослав Железняк

Через непрозору реалізацію Агентством з розшуку і менеджменту активів арештованого російського аміаку та білоруського калію держава втратила більше пів мільярда гривень. Говорили про це з народним депутатом України, першим заступником керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярославом Железняком.

Ситуація на Бахмутському напрямку залишається критично складною, але ЗСУ перебирають ініціативу на себе — Юрій Федоренко 

Чи змінилася ситуація на напрямку Сватове-Кремінна? Що відбувається навколо Бахмута? Яку тактику використовують окупанти і які резерви мають? Про це розповів командиром роти ударних БПЛА (позивний «Ахіллес») 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка Юрій Федоренко.

Якщо ми не замінимо людей, які вже рік воюють, ми їх просто втратимо — Олексій Гончаренко

Народний депутат від фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко пропонує, щоб 18 місяців служби стали підставою для того, щоб мобілізований військовий міг звільнитись за власним бажанням зі служби. Для цього він зареєстрував у ВР законопроєкт 9142.

Просто ходити у музеї та споглядати картини — це ще не арттерапія — Олена Вознесенська

Про арттерапію в Україні говорили зі старшою науковою співробітницею лабораторії психології масової комунікації та медіаосвіти Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, арттерапевтко, співзасновницею та президенткою ВГО «Арттерапевтична асоціація» Оленою Вознесенською.

За нашу свободу. Почуття, увиразнені та підтримані музикою

Особлива гостя музичного етапу інформаційного маратону ГР — Соломія Чубай з прем’єрою пісні «Вільний серцем» і розповіддю про те, як вдалося сполучити вірші українського воїна з фронтового шанця з професійним записом у музичній студії.

Нам треба навчитися бачити у військових не супергероїв, не антигероїв, а людей — Ярина Ключковська

Про конфлікт між військовим медиком та відпочивальником у Буковелі говорили з Яриною Ключковською, консультанткою зі стратегічної комунікації.

Три сценарії тактики росіян найближчим часом — версії від Олександра Мусієнка

Говоримо про варіанти розвитку подій на фронті.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Звільнено від сплати земельного податку у 2023 році

Можливий перший позов проти штучного інтелекту…