in ,

Приклад як життя юриста може грунтуватися на волі до життя

28 вересня 1749 року народилася людина, що стала для багатьох прикладом боротьби за своє життя, творчість, за добрі справи. Які, як від довів, не можуть бути зайвими.

Приклад його життя грунтується на волі до життя.

Він народився у родині юриста і сам став юристом у Франкфурт-на-Майні. Його батько був  імператорським радником, доктором права.

Йоган Вольфганг фон Гете, а мова саме про нього, вистраждав свій особистий план виживання. План, що ґрунтується на волі до життя. І він є прикладом як воля до життя може зцілити людину.

Малий Гете народився майже мертвим, почорнілим, безгласним. Мама його три дні не могла народити; виною тому був повний місяць, так вважав сам класик. Його ледве вдалося пожвавити розтираннями.

І, звичайно, здоров’я його було дуже слабким. Та ще він захворів на сухоти, і в 21 рік почалася легенева кровотеча. На які хвороби тільки не хворів бідний юнак! Мабуть, він не мав жодного здорового органу. Але все одно він вдавався до надлишків: пив вино, бився на дуелях, невдало закохався. І навіть хотів накласти на себе руки, так сильно страждав.
І в цей кризовий момент, коли загибель була близькою, Ґете раптом пристрасно захотів жити. Страшно вмирати молодому! Життя прекрасне, так хочеться жити! Але здоров’я немає. І раптом цей юнак захотів жити. ВІн вжив заходів, які не лише принесли йому здоров’я, але й дозволили прожити понад вісімдесят років. І не просто прожити, а насолодитись усіма радощами життя. І створити великі твори, досягти успіху і здобути багатство і славу.

Отже, а що він зробив?
— спочатку він відмовився від надмірностей. Став обережний із алкоголем, майже не пив вина. Дотримувався особистої дієти. Дотримувався порядку дня, лягав спати вчасно. І він робив це завжди. Не допускаючи винятків

– відчувши стомлення, він вирушив у подорож і два роки прожив в Італії. Це не кожен може собі дозволити, звісно. Але сенс у тому, що треба змінювати обстановку та отримувати нові враження, використовувати усі можливості для подорожей.
— Гете багато й творчо працював. Безперервно творив. Він продавав свої твори, не роздавав даремно свою працю. І це його надихало та мотивувало

— він намагався уникати сварок та інтриг, хоч у його часи це було непросто. Він був сміливим та мужнім. Але без потреби не сперечався, добре відгукувався про інших талановитих людей, не заздрив і не підраховував чіїсь статки чи здобуткі
– він любив і був коханим врешті решт. І любив із усім запалом, щиро, захоплюючись об’єктом кохання. І його любили у відповідь — адже люблять тих, хто здатний кохати. За рідкісними винятками, звичайно
– він перестав боятися. Він робив те, що вселяло йому страх і послаблювало його дух: на зло і всупереч собі робив. Не міг виносити барабанного бою — спеціально змушував себе його слухати. Страждав на запаморочення — спеціально залазив на високі дзвіниці і долав себе…

Чого він тільки не робив, щоби вижити і жити! І він став практично здоровою міцною людиною. І прожив довго на зло долі та похмурих прогнозів лікарів.

Гете оволодів кількома іноземними мовами (французькою, італійською, англійською), вивчав художню літературу, історію, природничі науки, займався музикою, малюванням, при родничими науками.

У 1775 році Гете прийняв запрошення саксен-веймарського герцога Карла-Августа і переїхав до Веймара. Автор всесвітньо відомої на той час книги “Страждання юного Вертера” став першим міністром герцога, одержав титул таємного радника.

А ще він дуже любив фіалки. І засадив ними все місто Веймар — вони й досі там квітнуть. Як пам’ять про велику людину. І як нагадування про те, що людина може подолати смерть та хворобу, якщо збере всі сили і не відступить від свого плану виживання.

Любов і робота — ось що дає сили довго жити, так стверджував потім З. Фрейд. І ще маленькі радості на кшталт фіалок. І захоплення – Гете вчився малювати, і зібрав величезну колекцію мінералів.
Йому просто дуже хотілося бути здоровим та жити довго.

Але одного бажання мало, потрібен план дій, від якого не можна відступати ніколи, ні за яких обставин. І потрібна воля до життя. Отже, крім геніальних книг Гете залишив геніальний спосіб стати здоровим. І довго прожити. Для того, щоб прожити довго, потрібна сміливість, так вважала велика людина. І потрібно мати план виживання, від якого не можна відступати.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Каталог кращих ІТ компаній…

Вопросы и ответы по F-16 (англ. та рос. мова)