in

У Києві шахраї привласнили квартиру та намагались силоміць вивезти власницю до спеціалізованого закладу

Наприкінці червня поточного року у Києві поліцейські викрили організаторів та учасників злочинної схеми, які шахрайським шляхом заволоділи квартирою 93-річної жінки та збирались помістити законну власницю до спецзакладу проти її волі, а нерухомість продати.

Про це повідомили у пресслужбі Національної поліції України.

Як розповіла слідча Дніпровського управління поліції Ганна Глушкова, до злочинної групи входили організатор та його спільник, які напередодні незаконно привласнили квартиру пенсіонерки.

«Спершу спільники підробили паспорт пенсіонерки та неправомірно оформили на одного з них заповіт, довіреність на право представляти інтереси киянки в державних органах та довіреність на право розпоряджатись її нерухомим майном. Згодом, використовуючи фіктивні документи, один зі зловмисників нібито «реалізував» квартиру своєму родичу за майже два мільйони гривень, проте без сплати коштів, оскільки договір був укладений виключно з метою вибуття квартири з власності жінки та її справжнього продажу в майбутньому», – розповіла слідча.

Слідча додала, що спільники вирішили позбутися жінки, помістивши її до спеціалізованого закладу. Для цієї частини плану вони залучили ще двох чоловіків, які займались перевезеннями малорухомих пасажирів:

«Під виглядом лікарів «швидкої» вони силоміць забрали потерпілу з квартири та посадили в автомобіль. Щоби заспокоїти жінку, яка не хотіла залишати квартиру та кликала на допомогу, зловмисники зробили їй ін’єкцію сильнодіючою речовиною. Оперативні працівники зупинили порушників одразу, як тільки автомобіль з пенсіонеркою рушив від будинку».

Під час невідкладних обшуків на місці скоєння злочину, в автомобілі та за місцем проживання підозрюваних, слідчо-оперативна група вилучила низку речових доказів, які підтвердили їхню злочинну діяльність.

За цим фактом, слідчі Дніпровського управління поліції, під процесуальним керівництвом Дніпровської окружної прокуратури м. Києва, повідомили затриманим про підозри за чотирма статтями ККУ. Санкція тяжчої статті передбачає до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Коли роботодавець може відмовити у наданні відпустки: нардепи ухвалили відповідний закон

Зеленський змінив склад Ставки Верховного головнокомандувача: що стало причиною