in ,

Поліція запровадила нові можливості виклику за номером 102 людьми з порушеннями слуху чи зору

У Національній поліції України повідомили про можливості виклику за номером 102 особами з порушеннями слуху чи зору. Цей номер працює цілодобово, і тепер він став більш доступним.

Люди з інвалідністю можуть звернутися до Національної поліції за допомогою телефонного номера «102» як із стаціонарного телефону, так і за допомогою смартфона. Якщо така можливість відсутня – через офіційний сайт Національної поліції.

“На офіційному вебсайті Національної поліції враховані потреби різних категорій користувачів, зокрема людей з порушеннями зору та слуху. Для цього була розроблена спеціальна програма для переведення сайту в режим, прийнятний для людей з порушенням зору, а також можливості вибору найкращого для сприйняття шрифту та кольору зображення”, – йдеться у повідомленні Нацполіції.

Щоб скористуватися такою функцією, необхідно у правому верхньому куті сайту задіяти інструмент «Налаштування доступності».

“На вебсайті Національної поліції реалізована можливість подання громадянами з порушеннями мовлення та слуху неголосових звернень жестовою мовою до операторів служби «102». Для цього необхідно у нижньому правому куті натиснути інструмент «Вушко». У вікні, що з’явилося, необхідно ввести свої дані та дочекатися з’єднання з перекладачем жестової мови”, – повідомили у Нацполіції.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Стартувала програма компенсації вартості української c/г техніки: як скористатися

Нові «схеми для ухилянтів»: серед фігурантів – очільник ВЛК та мобілізований депутат