in , ,

12 жовтня ВАКС обрав запобіжний захід директорові Юридичного департаменту Одеської міській ради.

Вищий антикорупційний суд 

 
Антикорсуд обрав запобіжний захід директорові юридичного департаменту Одеської міської ради
У вівторок, 12 жовтня, слідчий суддя #ВАКС частково задовольнив клопотання детектива НАБУ та обрав директору юридичного департаменту Одеської міської ради запобіжний захід у вигляді застави у розмірі 26 млн 169 тисяч гривень.
На підозрювану суд поклав низку процесуальних обов’язків: прибувати на першу вимогу до детективів, прокурора, суду; не відлучатися із міста Одеса без дозволу детектива, прокурора або суду; повідомляти прокурора, детектива та суд про зміну свого місця проживання; утримуватися від спілкування із особами, вказаними в ухвалі суду; здати на зберігання детективам свій паспорт (паспорти) для виїзду за кордон, інші документи, що дають право на виїзд з України, окрім паспорта громадянина України.
Строк дії обов’язків – до 12 грудня 2021 року.
За версією слідства, чиновниця, разом із іншими 15 особами, підозрюється у ймовірному завданні шкоди територіальній громаді міста Одеси на загальну суму 689 млн грн.
Відповідно до частини першої статті 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Блискуча промова екс-президента Естонії про Олексія Навального, Росію та Захід (російська озвучка відео).

Моральна шкода. Відшкодування моральної шкоди: дисертації, монографії, практика Верховного Суду, документи з розробки в Україні інституту відшкодування моральної шкоди (науково-допоміжний бібліографічний покажчик, 1998-2021 роки)