in ,

15 березня 2023 року об 11.00 за київським часом відбудеться офіційне засідання, під час якого буде оголошений перелік кандидатів, які за результатами конкурсу відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності

Шановні колеги!
Ми завершуємо конкурс на посаду члена Вища кваліфікаційна комісія суддів України.
15 березня 2023 року об 11.00 за київським часом відбудеться офіційне засідання, під час якого буде оголошений перелік кандидатів, які за результатами конкурсу відповідають критеріям доброчесності та професійної компетентності і рекомендовані Вища рада правосуддя для призначення на заняття 16 вакантих посад членів ВККС.
Офіційне засідання буде транслюватись в онлайн-режимі на офіційному сайті Вищої ради правосуддя та офіційних каналах Конкурсної комісії – Facebook та YouTube як завжди українською та англійською мовами.
По завершенню офіційного засідання, 15 березня о 12.30 на платформі Zoom відбудеться прес-конференція для журналістів «Завершення конкурсу до нової ВККС як важлива складова судової реформи».
Акредитація представників ЗМІ є обов’язковою та проводиться до 14 березня 2023 року 18:00 за посиланням https://tinyurl.com/2p8nmttv

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Примитивно и противоречиво. Именно такое впечатление о повествованиях Владимир Путин об отношениях с Украиною… (рос. мова по сообщениям российских СМИ)

Новый Обзор дезинформации представленный East StratCom (рос. мова)