Якщо одночасно зняти ліфчик і взуття на підборах, то можна померти від задоволення.
Ця фотка настільки смішна і божевільна, що нічим крім фотошопа бути не може. Написати цей пост мене змусили “смішні картинки” бюстгальтерів. Ну знаєте, коли народ постить щось таке необичноe і пропонує посміятися. В даному випадку пропонували посміятися над гігантськими бюстгальтерами. А мене смикнуло полізти і погуглити, хто це такі гігантські ліфчики робить і навіщо взагалі. 7.3 метровий бюстгальтер висить на стіні будівлі Американського онкологічного товариства, ложа Надії, на Jefferson Avenue SE
І в результаті ліфчики ці виявилися зовсім не хи-хи і ха-ха, як з першого погляду могло здатися, а взагалі-то якимось політичним заявою, вираженим художніми засобами.
Виявилися вони пов’язаними з боротьбою з раком і Днем без бюстгальтера.
В останні роки жовтень місяць в світі активно рекламують як місяць обізнаності про рак молочної залози, а 13 жовтня, по крайней мере в США, оголошений Національним днем без ліфчика.
Скульптуру в Тель Авіві прикрасили бюстгальтером на честь місяця боротьби з раком молочної залози. 2015 рік.
Коріння цього свята сягають ініціативи канадського пластичного хірурга з Торонто на ім’я Мітчелл Браун, який у 2011 році вирішив створити День знань про відновлення грудей (Breast Reconstruction Awareness), щоб просвітити пацієнтів про мастектомії (хірургічна операція з видалення молочної залози) і її видах. Для цього був обраний день 18 жовтня, який як і раніше вважається важливим днем для освітніх акцій про рак молочної залози. Проте, коли цей день стали рекламувати в 2011 році по всьому світу, в США народився ще один паралельний свято – Національний день без бюстгальтера 13 жовтня.
Кампанія, присвячена раку молочної залози, на вежі ITV в Лондоні
Справа в тому, що ще якийсь час тому вчені довели, що носити ліфчик дуже шкідливо, а якщо не знімати його 24/7, то можна і зовсім захворіти на рак молочної залози. Бюстгальтер тисне на груди і навколишнє її зону, перешкоджаючи відтоку лімфи. А це призводить до того, що токсини і інші відходи залишаються в грудях замість того, щоб бути звідти вимитими лімфою.
Багато жінок стверджують, що носіння бра може врятувати їх від обвислого бюста, але на жаль, ця частина гардероба ніяк не може впоратися з силою тяжіння. Більш того, бюстгальтер тільки погіршує ситуацію. Адже у цій частині тіла є зв’язки і, якщо їх не використовувати, вони просто можуть атрофуватися, що спричинить за собою збільшення відвисання.
Художня інсталяція, створена арт-рухом Burning Man
Тому, коли Мітчелл Браун запропонував якийсь освітній день з приводу раку грудей, за нього відразу ж вхопилися феміністки, які вже давно намагаються позбутися від двох останніх сексуальних стереотипів жіночого одягу, які безумовно є шкідливими для здоров’я, – високих шпильок і бюстгальтера.
Створення гігантського бюстгальтера для проведення місяці, присвяченого освіті громадськості про рак молочної залози.
Ну а потім до тих жінок, які займалися освітнім медичним проектом, і до тих, які боролися проти шкідливої для здоров’я сексуалізації одягу, приєдналися ще ті, які просто хотіли в соцмережах похвалитися грудьми перед чоловічою частиною населення.
16-футовий бюстгальтер у вигляді скульптури в 2015 році подорожував по Чикаго на честь місяця, присвяченого освіті громадськості про рак молочної залози. Із закликами зробити маммограмму
І тепер це свято якось більше асоціюється з усякими флешмобамі в соцмережах, де молоді дівчата рисково оголюють груди і сексуально відкопилюють трусики. По крайней мере, якщо почати гуглити картинки про цей день, картинок з дівчатами буде максимальна кількість, так як це те, що багатьох в першу чергу, мабуть, і цікавить. Про те, що носіння бюстгальтера може привести до того, що цієї грудей просто не буде і оголяти в соцмережах буде нічого, народ якось замислюється значно меншою мірою, якщо взагалі замислюється.
Благодійна організація “Жінки за боротьбу з раком молочної залози” надягли гігантський рожевий бюстгальтер на знамениту статую “Floozie” на площі Вікторії в Бірмінгемі.
Художня інсталяція в 2015 році в Гранд Форкс, Північна Дакота, США на честь боротьби з раком молочної залози.
Гігантський бюстгальтер вивішений на перехресті в Окланде, Нова Зеландія, в честь місяця боротьби з раком молочної залози.
На Національний день без бюстгальтера (13 листопада) Winsor Court Hotel в Новому Орлеані, США в 2014 році прикрасили 136 кг інсталяцією.
Гігантський бюстгальтер вивішений над клубом консерваторів.
Іноді в деяких місцях боротьбі з раком молочної залози присвячують який-небудь інший місяць, не жовтень. Зокрема, в Остіні, Техас, щорічно в лютому проводиться компанія по збору коштів на боротьбу з раком під назвою Paint the Town Pink ( “Розфарбуй місто рожевим”). Тому над входом в алкогольний магазин Hardy Geranium на 4-ій вулиці висить гігантський рожевий бюстгальтер з написом “велика чи маленька (груди), спаси їх все”
У 2016 році американська сім’я встановила перед будинком гігантський бюстгальтер на підтримку кандидатури Хілларі Клінтон, яка прославилася тим, що активно й агресивно просувала медпослуги з діагностики і лікування раку грудей.
Популярний в 2017 році сімейний костюм на Хеллоуїн, відзначилося багато пар, хто в червоному бюстгальтері, хто в зеленому. Не знаю, що можна в такому костюмі робити, не маючи проблем з опорно-руховим апаратом, так що підозрюю, що надягали його чисто для смішних фоток і участі в конкурсах костюмів.
Нагадаю, що жовтень місяць – місяць обізнаності про рак молочної залози, а костюми на Хеллоуїн іноді тематично відображають дуже дивні речі.
Друкується за джерелом: https://newrezume.org/news/2021-02-16-36087
Коментарі
Loading…