in , , , , , ,

Шановне товариство! Почало діяти нове правило Facebook, де дана соціальна мережа  може використовувати ваші публікації та фото

Шановне товариство! Почало діяти нове правило Facebook, де дана соціальна мережа  може використовувати ваші публікації та фото. Ваші публікації та фото можна використовувати в судових випадках в суді проти вас. Все, що ви коли-небудь опублікували, стає публічним. Навіть повідомлення, які було видалено або фото заборонені. Це нічого не варте для простої копії і вставки, краще, ніж потім шкодувати.
Тому бажано не давати на Facebook або іншим особам, пов ‘ язані з Facebook, дозвіл на використання ваших світлин, інформації, повідомлень або повідомлень, обох в минулому і в майбутньому.
Потрібно повідомити Facebook, що ви забороняєте розголошувати, копіювати, поширювати або вчиняти будь-які інші дії проти вас на основі цього профілю та / або його вмісту. Вміст цього профілю – це приватна та конфіденційна інформація. Порушення конфіденційності може бути покаране за законом (ucc 1-308-1 1 308-103 та Рим статуту.
Примітка. Facebook тепер публічна організація. Усі учасники повинні публікувати такі зауваження. Ви можете скопіювати і вставити цю версію. Якщо ви не опублікуєте заяву хоча б один раз, це дозволить використовувати ваші фото, а також інформацію, що містяться у оновленнях статусу профілю.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Новини від Forbes

Завершився Всеукраїнський конкурс Вчитель року з основ правознавства