in ,

Адвокати готуються до з’їзду

На минулому тижні Рада адвокатів України призначила звітно-виборний з’їзд. Він пройде 9–10 червня в Києві.

Рішенням Ради затверджено квоту представництва на з’їзд – 1 делегат від 100 адвокатів. РАУ також затвердила квоти для проведення регіональних звітно-виборчих конференцій (з відкритою датою) та конференцій з обрання делегатів з’їзду.

Також прийнято за основу порядок і регламент проведення з’їзду та схвалено його порядок денний. Представники адвокатури у Вищій раді правосуддя, ВККСУ та кваліфікаційно-дисциплінарній комісії прокурорів обиратися під час цього з’їзду не будуть.

Анонсуючи прийняття даних рішень, голова НААУ і РАУ Лідія Ізовітова наголосила, що завершення п’ятирічної каденції керівництва органів адвокатського самоврядування має забезпечити безперерервність роботи та передачу набутого досвіду. «Хотілося б, щоб цей виборчий рік, який має складатися з регіональних звітновиборчих конференцій і звітно-виборчого з’їзду пройшов більш-менш спокійно. Хотілося б, щоб ті члени органів адвокатського самоврядування, які не будуть вдруге обрані, змогли передати започатковані ними традиції й спокійно передати документацію, щоб нові люди розуміли ту політику, яку проводили ми 5 років в адвокатурі», — зазначила вона.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

До розслідування Смоленської катастрофи приєднається НАТО

Виїхавши за кордон, е-декларанти можуть повернутися вже засудженими