in

Алгоритм дій після ДТП після втечи винуватця події…

Винуватець покидає місце аварії, залишаючи вас самостійно розбиратися зі збитками. Що маєте зробити? Алгоритм дій має бути насупний:після

  • Документування даних про водія-втікача. Запам’ятайте номер машини та прикмети водія, за можливості, зробіть фото або відео машини-втікача.
  • Слід увімкнути аварійну сигналізацію та поставте знак аварійної зупинки та викликати  поліцію за номером 102 для фіксації факту ДТП та втікання винуватця.
  • Треба зібрати  підтвердження факту ДТП з винуватцем-втікачем. Поки прибуде поліція, пошукайте свідків події, запишіть їх дані та контакти; перевірте за можливості, чи є на місці відеофіксація.
  • Важливо правильно оформити ДТП та отримати довідку Ф2 про обставини ДТП, шляхом звернення до чергової частини поліції.
  • Нарешті важливо звернутися до МТСБУ. Після фіксації ДТП та за наявності поліса ОСЦПВ, необхідно звернутися за виплатою страхового відшкодування до МТСБУ. Можна звернутися в електронному вигляді.

Обов’язково, протягом ТРЬОХ робочих днів з моменту настання події.

Для оформлення заяви, вам знадобляться такі документи:

▪️Страховий поліс ОСЦПВ на пошкоджений автомобіль.

▪️Копія паспорта та ІПН.

▪️Документи, в яких зафіксовано факт аварії: схема ДТП, оформлена поліцією, та пояснення.

▪️Довідка Ф2 про обставини ДТП.

Для прискорення виплати відшкодування може знадобитися копія рішення суду, яка підтвердить відповідальність іншого учасника ДТП, медичні довідки про стан здоров’я потерпілого (у т. ч. про тимчасову непрацездатність). Представники МТСБУ мають право зв’язатися зі свідками аварії для відновлення повної картини подій, оглянути пошкоджене авто, виконати інші дії.

Прийняття рішення МТСБУ про регламентні виплати (або аргументація причини відмови, якщо не подано будь-які документи) відбувається протягом 90 днів з дня подання заяви на виплату страхового відшкодування.

Джерело

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У 2024 році передбачено індексацію грошових доходів населення…

Покоління центеніалів, яке може стерти нас…