in

Війна в Україні може закінчитися у 2024 році, але за однієї умови

Якщо нинішні великі темпи втрат росії в особовому складі збережуться, вони можуть скоротити війну на цілий рік. Так вважає консультант зі стратегічного управління Стівен Копітс, – передає Kyiv Post.

Як зазнається у публікації, за офіційними українськими підрахунками, в листопаді і грудні росіяни втрачали всього близько 1000 осіб на день.

За підрахунками експерта, за нинішніх темпів втрати росії досягнуть 650 тисяч до кінця 2024 року. Він припускає, що коли це станеться, москва може зіткнутися зі значним суспільним опором.

«Якщо це виявиться порогом суспільної терпимості, війна може закінчитися у цей час. Наступна зупинка – один мільйон загиблих росіян, чого можна було б очікувати до осені 2025 року за нинішніх темпів знищення», – зазначив експерт.

Як додав Копітс, війна є повністю дискреційною для росії: рф не несе жодних територіальних втрат, на російській землі не ведеться жодних бойових дій, ніхто не нападав на росію, війна не становить екзистенціальної загрози для росії. І на цьому тлі кремль повинен буде виправдати втрати у 650 тисяч осіб.

«Ахіллесова п’ята росії – це саме низькі ставки у цьому конфлікті. Путін міг би наказати військам повернутися завтра, і становище росії було б не гірше, ніж у 2014 році, коли росія фактично переживала свого роду Ренесанс», – вважає консультант.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Британська розвідка повідомила, що цієї зими росія змінила тактику ракетних обстрілів

Державний посадовець щомісячно «заробляв» мільйон гривень, пропускаючи фури із зерном