in

АРМА планує переказати до державного бюджету України 226 750 000 грн

Державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз», управитель арештованих “облгазів Фірташа”, протягом наступних шести місяців 2024 року планує переказати до державного бюджету України 226 750 000 грн.

Це становить 85% від суми прогнозованого доходу від управління цими активами, що мають скласти орієнтовно зазначені кошти.

За планом поповнити державну скарбницю було прийнято на проведених 22 грудня 2023 року чергових загальних зборів акціонерів АТ «Львівгаз», АТ «Криворіжгаз», АТ «Івано-Франківськгаз», АТ «Житомиргаз», АТ «Сумигаз» та АТ «Хмельницькгаз». Під час засідань наглядових рад зазначених товариств було затверджено порядок та строки виплати дивідендів за 2021 та 2022 роки.

Нагадаємо, 25 травня Печерський суд Києва за клопотанням ДБР передав в управління АРМА арештовані корпоративні права на 26 обласних та міських операторів газорозподільчих систем. АРМА здійснює  про трансфер 26 облгазів в управління “Чорноморнафтогаз”. Активи були передані із застосуванням особливої процедури.

Нацагентство уклало договір з управління корпоративними правами “облгазів Фірташа” з “Чорноморнафтогазом” 05 липня 2022 року.

17 жовтня цього року за ініціативи АРМА було створено Міжвідомчу робочу групу з СБУ по “облгазах Фірташа”. Перед групою були поставлені наступні завдання – гарантування отримання необхідної інформації та документів, унеможливлення спротиву та забезпечення ефективності управління, в тому числі питань, як буде здійснюватися перерозподіл прибутків на кінець року, що передбачено договором управління.

Стратегічна мета АРМА – забезпечити надходження до державного бюджету за рахунок  ефективного управління арештованим майном.

Агентству необхідно забезпечити стабільне функціонування обʼєктів критичної інфраструктури, що перебувають в управлінні АРМА та постачають газ у регіони країни.

Джерело: https://mail.google.com/mail/u/0/#inbox/FMfcgzGwJSFlgzJnvtktDSGvMdJQPmxH

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Програма розвитку управлінців в системі кримінальної юстиції…

российские массированные ракетные и беспилотные атаки… (рос. мова)