in , ,

АРМА працює…

За ініціативи АРМА та у співпраці з Національним банком України, на депозитних рахунках Агентства розміщено арештовані кошти санкційної особи на суму 1,8 мільярда гривень.

Такий значний обсяг коштів АРМА отримало вперше у своїй історії, і тепер загальний розмір депозиту Нацагентства сягає рекордні понад 3,1 мільярди гривень.

Варто зазначити, що грошові активи було перераховано незважаючи на перешкоди з боку фінансових установ, на рахунках яких розміщувалась арештована сума.

Таким чином, АРМА вжито всіх необхідних заходів для того, щоб мільярди гривень підсанкційної особи було передано під контроль держави та використано для зміцнення обороноздатності.

Адже на ці кошти Нацагентство зможе придбати військові облігації, які є важливим джерелом фінансування Збройних сил.

Продовжуємо працювати для перемоги та зміцнення Незалежності нашої країни!

Реалізуючи політику нульової толерантності до проявів корупції у своїй діяльності, АРМА затвердило Антикорупційну програму на 2023–2025 роки.

Відповідний наказ підписано Головою АРМА та розміщено за посиланням: http://surl.li/kkntb.

Метою програми є удосконалення системи запобігання і протидії корупції, насамперед недопущення корупційних впливів на співробітників Агентства ззовні, а також усунення корупціогенних процедур та порушень всередині органу.

При розробці документу були враховані пропозиції і зауваження Громадської ради при АРМА та представників антикорупційних громадських організацій.

«Інституційна розбудова будь-якого державного органу неможлива без дієвої антикорупційної політики. За останній час АРМА здійснило низку рішучих кроків по усуненню корупційної складової, насамперед в управлінні активами. І затвердження Антикорупційної програми на наступні два роки є черговим стратегічним кроком на цьому шляху. Програмою передбачено багато заходів – від удосконалення внутрішніх процедур до законодавчих змін, – реалізувати які будемо із залученням представників громадськості. Попереду великий обсяг роботи, головним показником якої має стати ефективне управління активами та збільшення доходів державного бюджету», – зазначила Голова АРМА Олена Дума.

ІНШІ МАТЕРІАЛИ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Порядок оскарження рішень ВЛК

Програми та гранти для українців від країн ЄС