in , , ,

Чим живе столиця. Петиції

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – за минулий тиждень ( – ) створені нові петиції.

Найпопулярніші петиції

Нові петиції

Останні новини про хід розгляду петицій

Розгляд петиції: “Зобов’язати власників прибирати біологічні відходи за своїми конями та поні у Київських парках“16.09.2022 на виконання доручення Київського міського голови В. Кличка (доручення №08/КО-1533) відбулося засідання постійної комісії Київської міської ради з питань дотримання законності, правопорядку та зв’язків із правоохоронними органами.

Вирішили:

1) Підтримати електронну петицію № 10998 “Зобов’язати власників прибирати біологічні відходи за своїми конями та поні у Київських парках”.

 

2) Звернутись до Головного управління Національної поліції у м. Києві з проханням посилити контроль за дотриманням законності у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів громадянами-суб’єктами підприємницької діяльності.

Лист

Розгляд петиції: “Відремонтувати всі бомбосховища в Києві“Відповідно до статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян», Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 10.06.2021 № 1439/1480) (далі – Положення), розглянуто електронну петицію № 11079 «Відремонтувати всі бомбосховища в Києві». За результатами розгляду повідомляємо таке.

Згідно з абзацом п’ятим частини другої статті 32 Кодексу цивільного захисту України (далі – Кодекс) фонд захисних споруд цивільного захисту складається із захисних споруд цивільного захисту, споруд подвійного призначення та найпростіших укриттів (далі – захисні споруди).

Так, виходячи з положень частин сьомої та восьмої статті 32 Кодексу, утримання захисних споруд цивільного захисту в готовності до використання за призначенням здійснюється суб’єктами господарювання, на балансі яких вони перебувають (у тому числі споруд, що не ввійшли до їх статутних капіталів у процесі приватизації (корпоратизації)), за рахунок власних коштів.

У разі використання однієї захисної споруди кількома суб’єктами господарювання вони беруть участь в утриманні споруди відповідно до укладених між ними договорів.

Виходячи з вищевикладеного балансоутримувач забезпечує утримання захисних споруд, що мають використовуватися для укриття населення, а також підтримання їх у стані, необхідному для приведення в готовність до використання за призначенням відповідно до вимог щодо утримання та експлуатації захисних споруд.

Відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 10.12.2010 № 1112 «Про питання організації управління районами в м. Києві» районним в місті Києві державним адміністраціям затверджено переліки підприємств, організацій та установ, майно яких передається до сфери управління районних в місті Києві державних адміністрацій, у тому числі й житлові будинки.

Водночас розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 31.01.2011 № 121 «Про реалізацію районними в місті Києві державними адміністраціями окремих повноважень» районним в місті Києві державним адміністраціям доручено реалізувати окремі повноваження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), у тому числі щодо управління майном, переданим в установленому порядку до сфери управління відповідної районної в місті Києві державної адміністрації.

Так, споруди подвійного призначення та найпростіші укриття в мирний час використовують для господарських, культурних і побутових потреб районів міста. У разі виникнення надзвичайних ситуацій підвальні приміщення житлових будинків, за рішенням районних в місті Києві державних адміністрацій, можуть використовуватися для захисту населення як найпростіші укриття.

Слід наголосити, що відповідно до частини сьомої статті 32 Кодексу вимоги щодо утримання та експлуатації захисних споруд визначаються центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері цивільного захисту.

Так, згідно з пунктом 1 Положення про Державну службу України з надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1052, Державна служба України з надзвичайних ситуацій є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ і який реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, рятувальної справи, гасіння пожеж, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, а також гідрометеорологічної діяльності.

Відповідно до частини п’ятнадцятої статті 32 Кодексу контроль за готовністю захисних споруд цивільного захисту до використання за призначенням забезпечує центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері цивільного захисту, спільно з відповідними органами та підрозділами цивільного захисту, місцевими державними адміністраціями.

На сьогодні в місті Києві сплановано використання 3616 укриттів (2888 цокольних і підвальних приміщень; 409 підземних автопаркінгів; 272 підземних переходи; 47 підземних приміщень метрополітену) загальною місткістю понад 2649,8 тис. осіб.

Враховуючи суспільну значущість питання, порушеного в ініційованій Вами петиції, районні в місті Києві державні адміністрації в межах відповідних фінансових асигнувань забезпечують проведення ремонтів приміщень для укриття населення житлового фонду м. Києва.

 

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Как Россия пришла к 24 февраля и каковы главные причины СВО?

Том Купер: ВІЙНА В УКРАЇНІ, 18 ВЕРЕСНЯ 2022