in , ,

Нові петиції від Київської влади.

На порталі петицій до Київської Міської Ради –  petition.kyivcity.gov.ua  – за минулий тиждень ( – ) створені нові петиції.

Найпопулярніші петиції

Нові петиції

Останні новини про хід розгляду петицій

Розгляд петиції: “ЗА прискорення будівництва нового муніципального притулку у Києві“Звіт першого заступника голови з питань здійснення самоврядних повноважень щодо стану реалізації петиції №544.

Звіт

Розгляд петиції: “Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоверхівок“Відповідно до доручення Київського міського голови від 10.06.21 № 08/КО-4949 було доручено постійній комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин (далі – відповідальна постійна комісія) розглянути електронну петицію № 10738 «Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоповерхівок»/ Відповідно до пункту 5.5. рішення Київської міської ради від 10.06.2021 № 1439/1480 «Про внесення змін до рішення Київської міської від 08.10.2015 №103/2006 «Про затвердження Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій» відповідальна постійна комісія Київської міської ради впродовж семи робочих днів з дня надходження до неї відповідного доручення розглядає порушене в електронній петиції питання та пропозиції відповідального заступника за участю автора (ініціатора) електронної петиції, фахівців та інших осіб.

У разі, якщо протягом восьми робочих днів з дати відповідного доручення відповідальна постійна комісія не надала рекомендації (висновки) стосовно підтримки або непідтримки електронної петиції, електронна петиція вважається такою, що підтримана відповідальною постійною комісією за принципом мовчазної згоди.

Інформуємо, що підтриману територіальною громадою міста Києва електронну петицію до Київської міської ради № 10738 «Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоповерхівок» на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин не розглядали.

Лист

Розгляд петиції: “Унеможливити знищення історичних памяток в місті Києві“На виконання доручення Київського міського голови Кличка В. В. від 21.10.2021 № 38612 щодо надання до секретаріату Київської міської ради інформації стосовно стану виконання електронних петицій, які перебувають на опрацюванні, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська державна адміністрація) надає інформацію щодо виконання планів заходів, спрямованих на реалізацію питань, порушених у підтриманих електронній петиції від 13.11.2015 № Б-29181 «Унеможливити знищення історичних пам’яток в місті Києві» (автор: Фінберг І. Л.).

Звіт

Розгляд петиції: “Просимо врятувати безцінні історичні артефакти та археологічні розкопки на Поштовій площі“На виконання доручення Київського міського голови Кличка В. В.
від 21.10.2021 No 38612 щодо надання до секретаріату Київської міської ради
інформації стосовно стану виконання електронних петицій, які перебувають на
опрацюванні, виконавчий орган Київської міської ради (Київська міська
державна адміністрація) надає інформацію щодо виконання планів заходів,
спрямованих на реалізацію питань, порушених у підтриманій електронній
петиції від 24.07.2017 No 08/КО-7363 (п) «Просимо врятувати безцінні історичні артефакти та археологічні розкопки на Поштовій площі» (автор: Галімов А. А.).

Звіт

Розгляд петиції: “Проти знесення ТЦ «Полярний» та будівництва на його місці 5 житлових багатоверхівокВідповідно до пункту 5.3 “Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій” від 10.06.21 Київський міський голова Віталій Кличко 16.11.2021 року доручив постійній комісії Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин, а також заступникам голови КМДА Оленичу П. С., Непопу В. І. розглянути петицію в установленому порядку (доручення № 08/КО -4949).

Доручення міського голови

Розгляд петиції: “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи”          На петицію “Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи.” від 29-10-2021 дана наступна відповідь:

Відповідно до статті 23 Закону України «Про звернення громадян» і Положення про порядок подання та розгляду електронних петицій, затвердженого рішенням Київської міської ради від 08.10.2015 № 103/2006 (у редакції рішення Київської міської ради від 10.06.2021 №1439/1480) (далі – Положення), розглянуто електронну петицію №10781 «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи». За підсумками розгляду повідомляємо наступне.

Відповідно до інформації, наданої відповідальним заступником від 05.11.2021 №005-1306 зазначено, що на території міста Києва протоколом Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 28.10.2021 №42 встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 та запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2020 №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 (зі змінами).

Рішення щодо організації освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти м. Києва у дистанційному режимі з 1 листопада 2021 прийнято Постійною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) (далі – Постійна комісія) (протокол від 28.10.2021 №68 «Про вжиття заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2») на підставі оцінки епідемічної показників та стану епідемічної ситуації.

Відповідно до пункту 10 Типового положення про регіональну та місцеву комісію з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №409 рішення Постійної комісії, прийняті у межах її повноважень є обов’язковими для виконання  органами державної влади та органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, розташованими на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Згідно з пунктом 5 вищезазначеного протоколу освітній процес у закладах загальної середньої освіти усіх типів та форм власності відбуватиметься у дистанційному режимі до окремого рішення Постійної комісії.

Станом на 11.11.2021 у Києві 2002 підтверджених випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 за добу, 51 людина померла. Всього за період пандемії у Києві 6728 летальних випадків.

Після фахових консультацій із залученням представників виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), був прийнятий вимушений крок – дистанційне навчання у закладах освіти. Ми не можемо ризикувати здоров’ям дітей, а також – їх родин, тому звертаємось до батьків, які наполягають на відкритті закладів освіти, відповідально і з розумінням поставитися до заходів безпеки, що запроваджує міська влада.

Стаття 3 Основного Закону України гарантує, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпеки визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю. За цих умов, вказане рішення було прийняте, з метою запобігання поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема і серед дітей.

Разом із цим, враховуючи суспільну значущість вказаного питання приймаю рішення про підтримку електронної петиції №10781 «Дозволити навчання учнів 1-4 класів під час оголошення червоної зони за 100% вакцинації працівників школи» та направлення її на безумовну реалізацію після покращення у місті Києві епідемічної ситуації, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.

 

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Президент України Володимир Зеленський повернув до Верховної Ради зі своїми пропозиціями Закон «Про адміністративну процедуру» (законопроект № 3475)

Дердеп США запровадив санкції проти колишнього глави КСУ Олександра Тупицького, колишнього заступника глави адміністрації президента України Андрія Портнова