in

Данія передала ЗСУ унікальні морські дрони SeaBat: у чому їх особливість

Данія передала Військово-Морським Силам ЗСУ автономні гідрографічні комплекси – морські дрони SeaBat.

Як розповів начальник гідрографічної служби ВМС ЗС України капітан першого рангу Роман Гончаренко, цей комплекс обладнаний багатопроменевим ехолотом, призначений для фільмування рельєфу дна з метою ситуаційної обізнаності підводного простору.

Його можливості дають, зокрема, змогу виявляти підводні об’єкти, що на сьогодні неабияк важливо для військових моряків.

«Головне завдання багатопроменевого ехолота — збирати точні дані про морське дно та морське середовище. Потім їх можна обробити та використовувати для створення та оновлення морських карт та планшетів для підтримки безпечної навігації у районі. Отримана батиметрична інформація дозволяє знати глибини дна з щільністю через кожен сантиметр. Відповідно, ми можемо знати наявні підводні перешкоди, вибрати правильні місця стоянки наших плавзасобів, варіанти проходу, маршрути переходів суден», — пояснює офіцер.

Також він зазначив, що ці безпілотники використовуються насамперед в акваторіях портів та закритих водних акваторіях.

Багатопроменевий ехолот дає змогу отримати інформацію від 1024 променів. Тобто фактично військові моряки отримують деталізований рельєф дна.

Багатопроменевий ехолот SeaBat T51-R — створений на основі відомого SeaBat T50, але з чотириразовою роздільною здатністю. SeaBat T51-R є революційним багатопроменевим ехолотом.

Його неперевершена технологія 800 кГц дає змогу проводити фільмування з найвищим рівнем деталізації, зберігаючи при цьому дивовижну ефективність знімання з широкою смугою охоплення.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Цієї зими погода буде не такою, як у попередні десятиліття: прогноз кліматолога

На Хмельниччині легкоатлет-агент фсб за день пробігав до 50 км, щоб шпигувати для рф