in , ,

Держрезерв збирається продати на торгах «шапки-ушанки» та зерно десятирічної давності

Незатребуване майно, що зберігається в Держрезерві і термін зберігання якого закінчився, буде реалізоване на конкурсних засадах. Відповідне рішення уряд ухвалив на засіданні 7 листопада 2023 року.

Про це повідомив Урядовий портал.

Так, згідно з рішенням уряду, на торгах будуть реалізовані шапки з штучного хутра для військовослужбовців, закладені до Держрезерву на початку 2000-х років. Адже з 2017-го року наказом Міноборони введені нові правила носіння військової форми. «Шапки-ушанки» не відповідають цим новим вимогам, отже не будуть затребувані військовими.

Також реалізації підлягає зерно врожаїв 2007-2018 років, що зберігається на потужностях Держрезерву. Визначені терміни зберігання зерна державного резерву – 2 роки. Враховуючи, що якість зерна дедалі погіршується, а отже його вартість зменшується, зволікання з реалізацією загрожує державі більшими збитками.

Нарешті, буде реалізоване на конкурсних засадах незатребуване моторне масло М-63/10D, термін зберігання якого також завершується.

«Реалізація незатребуваного майна, термін зберігання якого закінчився, дозволить державі заощадити кошти, які сьогодні витрачаються на його зберігання. Фактично, майна, яке виявилося непотрібним замовникам навіть в умовах війни, що само по собі показово. Натомість надходження від продажу дозволять нам освіжити та поповнити запаси Держрезерву. Будуть придбані матеріальні цінності з актуальної номенклатури, яка відповідає вимогам сучасності, потребам держави та замовників», – зазначив заступник Міністра економіки Ігор Фоменко.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Києві під час отримання хабара поліція затримала посадовицю столичного іподрому

Позов про застосування санкції, передбаченої пунктом 1-1 частини першої статті 4 Закону України «Про санкції» до ЛУК’ЯНЕНКА В.В., ЛУК’ЯНЕНКА В.М., ЦОЯ Г.О., АТ «ГРУПА ГМС», за участі третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог на стороні відповідачів