in ,

Для школярів та держслужбовців введуть новий обов’язковий освітній курс

У школах України планують увести обов’язкові освітні курси із міжнародного гуманітарного права. Також відповідні навчання на цю тему зобов’яжуть пройти державних службовців.

Про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Питання введення міжнародного гуманітарного права обов’язковим курсом обговорювали під час засідання Міжвідомчої комісії з питань застосування та реалізації норм міжнародного гуманітарного права в Україні.

У тому числі обов’язкові освітні курси із міжнародного гуманітарного права можуть запровадити для держслужбовців.

«Зокрема, планується включити у навчальну програму курси, які охоплюватимуть поняття захисту прав людини у ситуаціях збройних конфліктів, і включити теми міжнародного гуманітарного права у програми звичних шкільних дисциплін, таких як захист України, правознавство, історія», – зазначили в Мінреінтеграції.

Освітній матеріал поширюватиметься у вигляді посібників, онлайн-курсів, тренінгів.

Важливим також є використання системи мотивації для вивчення цієї теми. Зараз вже проводяться конкурси із заохочувальними призами для учнів.

Віцепрем’єрка Ірина Верещук висловила пропозицію зробити профільне навчання з міжнародного гуманітарного права обов’язковим для держслужбовців і обговорила з членами комісії засоби для подальшого запуску відповідної навчальної програми.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Верховній Раді назвали причину довгих черг біля ТЦК

Уряд вніс зміни до порядку бронювання військовозобов’язаних