in ,

Дні адміністративної юстиції України!

Тривають Дні адміністративної юстиції України!
6 липня – визначна дата, адже – це день 16-ї річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України, що є величезним успіхом для українського суспільства.
На моє глибоке переконання, якщо влада не боїться свого народу – вона створює адміністративні суди, які допомагають людям її контролювати.
Саме Кодекс адміністративного судочинства України став поштовхом до початку діяльності адміністративних судів і до розвитку системи адміністративних судів. І найголовніше, став тим інструментом, який сприяє захисту прав, свобод та інтересів людини і громадянина у нашій державі.
В усіх країнах, у тому числі в Україні, адміністративна юстиція – це надбання. Це результат боротьби суспільства, боротьби українського народу за те, щоб виконувати свої конституційні функції щодо контролю за владою. Конституцією України прямо передбачено, що український народ контролює владу, але для цього необхідні інструменти. Таким інструментом і стали адміністративні суди.
Я щиро прагну і бажаю подальших успіхів у справі зміцнення і вдосконалення системи адміністративного судочинства на відповідальному шляху служіння народу України!
Цього навряд можна досягти без напруженої і самовідданої праці суддів та працівників апарату й патронатної служби системи адміністративних судів України.
Тож зичу вам міцного здоров’я, злагоди і благополуччя, сил і наснаги у вашій справі утвердження законності та верховенства права!
Михало Смокович, Голова КАС ВС

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Аналітики назвали нардепів, причетних до законопроектів з корупційним ризиком

Новий Порядок присвоєння адрес об’єктам будівництва та нерухомого майна