in

Ексзаступника міністра МОЗ та десять лікарів підозрюють у незаконному вилученні органів

Ексзаступника міністра МОЗ та ще 10 лікарів затримали за підозрою у порушенні закону про трансплантацію органів людини.

Цим ексзаступником міністра виявився Михайло Загрійчук, повідомили LB.ua, з посиланням на власні джерела.

Михайло ЗагрійчукФото: МОЗ Михайло Загрійчук

Михайло Загрійчук був заступником міністерки Зоряни Скалецької. Зараз він працює заввідділом трансплантації та хірургії органів черевної порожнини в Інституті серця, який очолює Борис Тодуров.

Його спільникам нібито є лікарі ДУ «Інститут серця МОЗ України», КП «Волинська обласна клінічна лікарня» та КНП «Центральна міська клінічна лікарня» міста Києва.

Їх звинувачують в організації схеми «незаконного вилучення анатомічних матеріалів у людей, які перебувають у безпорадному стані та іншій залежності від правопорушників, з метою їх подальшої трансплантації».

Відкрили кримінальне провадження за ч. 1, 2 ст. 255, ч. 5 ст. 143, та ч. 3 ст. 362 Кримінального кодексу України – порушення порядку трансплантації анатомічних матеріалів людини, створення, керівництво злочинною спільнотою або злочинною організацією, а також участь у ній та несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп’ютерах), автоматизованих системах, комп’ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї.

Усім одинадцятьом медикам оголошено підозру.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

У Києві заборонили продавати цигарки у кіосках

Брак робочої сили стає ключовим фактором для української економіки