in

House of Europe запрошує креативних підприємців взяти участь у Creative BОнлайн-тренінг, що допоможе структурувати роботу бізнесу й перетворити його на успішну прибуткову компанію.

House of Europe запрошує креативних підприємців взяти участь у Creative Business Academy – інтенсивному онлайн-тренінгу, що допоможе структурувати роботу бізнесу й перетворити його на успішну прибуткову компанію. Тренінг відбудеться з 19 жовтня по 6 листопада. 

 

Партнер з організації тренінгу – Creative Business Network.

 

У програмі: як обрати ефективну бізнес-модель, захистити ідею від плагіату, переконати інвесторів профінансувати свою компанію, обійти конкурентів на українському ринку та вийти на міжнародний. Щоб ваші старання не стали марними через рік — розповідаємо про тренди майбутнього. Щоб ви не повторювали чужих помилок — розбираємо реальні кейси.

 

Найкращих учасників запросимо на національний відбір креативних стартапів Creative Business Cup Ukraine. Переможець змагатиметься за звання стартапу року та грошову винагороду на Копенгагенському BRIGHT. Creative Business Cup

 

Щоб дізнатися більше про те, чого ви навчитеся під час онлайн-тренінгу, прогляньте PDF-документ із програмою.

 

Команда House of Europe

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

ВС ВИНІС РІШЕННЯ ПРО ОПОДАТКУВАННЯ ПРОЩЕНОЇ БАНКОМ ЧАСТИНИ ВАЛЮТНОГО КРЕДИТУ

6 вересня 2012 року Верховна Рада прийняла закон “Про адмінпослуги”. Свято “День адміністратора центров надання адміністративних послуг” буде святкуватися в цей день.