in

Хто лідер у вимаганні хабарів в Україні?

Соціологічне опитування показало, де в Україні найбільше процвітає корупція. Про це свідчить інформація, яку оприлюднила прес-служба Київського міжнародного інституту соціології.

Опитування, яке проводилося протягом травня-вересня 2018 року показало, що лідерами у вимаганні хабарів є вищі навчальні заклади. З вимогою хабара тут стикалися 52,1% опитаних. Судова система на другому місці — 46,8% опитаних, органи, що надають дозволи — 44,6%.

Із хабарництвом у Національній поліції стикалися 43,5% респондентів, у сервісних центрах МВС — 42,3% опитаних. У державних медичних закладах із вимогою хабара стикалися 40,6% осіб, у загальноосвітніх школах — 36,8%.

Соціологи також дізналися, що для найбільш ефективних заходів у боротьбі з корупцією потрібно забезпечити невідворотність кримінального покарання корупціонерів. Також опитані вважають, що корупцію можна побороти завдяки позбавленню депутатів недоторканості або ж звільненню чиновників із забороною в подальшому обіймати подібну посаду.

Найбільша частка респондентів (29,0%) називає ліквідацію інституту депутатської недоторканності основним кроком у подоланні корупції.

При цьому підвищення зарплат в органах влади вважається найменш ефективним заходом у боротьбі і запобіганні корупції.

Джерело: Ракурс

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Єврокомісія подає на Польщу до суду через резонансну судову реформу

Як отримати субсидію особам, чиї доходи менші за мінімалку