in

Ірину Фаріон суд поновив на роботі з виплатою великої суми компенсації

Колишню нардепку та мовознавицю Ірину Фаріон поновили на посаді професорки кафедри української мови у Львівській політехніці.

Про це йдеться в наказі про поновлення, який опублікувала Фаріон у себе в Facebook.

В наказі зокрема сказано, що Ірині Фаріон зі спецфонду університету виплатять 123 927 гривень зарплати за період вимушеного прогулу.

“Шановне панство! Правда – то штука колюча і красива, як троянда. Боротьба за Правду – це ядро життя. І ми з вами це ядро штовхали впродовж пів року з усіх сил – і перемогли”, – написала вона.

Раніше поновити Фаріон на посаді постановив Львівський апеляційний суд.

Фаріон оприлюднила відео на якому йде коридорами університету.

“Йду коридорами Бандериного ВИШу “Львівської політехніки”. Щойно поновлена відповідно до рішення суду… Дуже люблю наших ворогів. Тому що вони роблять нас набагато сильнішими, ніж ми навіть собі уявляли”, – прокоментувала Ірина Фаріон.

Нагадаємо, Ірина Фаріон звинуватила військових, зокрема бійців “Азову”, через те, що вони спілкуються російською мовою.

Також філологиня звернулася до президента Володимира Зеленського та міністра оборони Рустема Умєрова з вимогою “вжити заходів щодо хамської поведінки” командирів “Азову”.

Крім того Фаріон опублікувала лист від студента з окупованого Севастополя Максима Глібова, у якому він написав, що чекає на ЗСУ в рідному Криму. Після цього до Максима навідалась ФСБ та змусила перепросити на камеру.

Джерело

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Заступниця Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк зустрілася з латвійською делегацією на чолі з Міністром охорони здоровʼя Латвійської Республіки Хосамом Абу Мері

Зупиняють людей і заходять в офіси: СБУ проводить перевірки в урядовому кварталі столиці