in ,

Кабмін удосконалив порядок надання грантів за програмою «Власна справа»: деталі

Кабінет Міністрів України вніс зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу.

Нововведення розширює можливості для використання грантових коштів, зменшує кількість документів, які необхідно надати банку для підтвердження витрат. До того ж скасовуються граничні суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв, уточнюється низка положень для підприємців-ветеранів, для яких спрощується отримання та використання грантових коштів.

Відтепер підприємцям можна витратити грантові кошти не тільки для оренди нежитлових приміщень, а ще й земельних ділянок, які будуть використовуватись в комерційних та виробничих цілях.

Також постановою скасовано визначення граничної суми надання грантів протягом одного періоду подання заяв. І прийняття рішень по всім позитивним результатам відбуватиметься протягом однієї хвилі без переносу розгляду на наступну хвилю. Це має прискорити отримання підприємцями грантових коштів, а згодом і створення нових робочих місць

Крім того, зменшилась і кількість документів, які підприємці мають подавати до уповноваженого банку для оплати витрат за рахунок грантових коштів. Якщо раніше треба було надавати рахунок-фактури, а також договір між отримувачем і постачальником, то тепер буде потрібен тільки один із цих двох документів.

До того ж, урядове рішення уточнює розміри грантів та відповідну необхідну кількість створення нових робочих місць для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю та членів їх сімей.

Додано можливість для підприємців-ветеранів отримати грант до 500 тис. грн, адже до цього його взяти міг лише другий з подружжя. Також була скасована обов’язкова умова співфінансування при отриманні грантів розміром до 500 тис. грн.

Відтепер підприємцям-ветеранам необхідно буде використовувати власні або кредитні кошти лише при отриманні максимального розміру гранту на суму від 500 тис. грн до 1 млн грн.

Детальніше про запроваджені зміни тут.

Рейтинг публікації

Written by ysp2008

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Поліція порушила кримінальну справу проти Олексія Арестовича: у чому підозрюють

Цієї зими погода буде не такою, як у попередні десятиліття: прогноз кліматолога