in ,

В Україні закривають перелік «Міжнародних спонсорів війни»

Під час засідання Кабміну було розглянуто питання функціонування на веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції сторінки «Міжнародні спонсори війни».

Зокрема, було заслухано інформацію МЗС про численні звернення представників дипломатичного корпусу країн-партнерів з приводу відсутності нормативної бази для існування списку «Міжнародних спонсорів війни». Та, відповідно, негативний вплив цього списку на ухвалення важливих рішень для протидії російській агресії.

Крім того, Міністерством юстиції наголошено на неприйнятності поширення від імені держави такої інформації без врегулювання питань на законодавчому рівні.

Представниками РНБО серед іншого зазначено, що необхідності в додаткових інституціях щодо реалізації державної санкційної політики немає, оскільки вся вичерпна інформація з цього питання включена до Державного реєстру санкцій.

В свою чергу у Національному агентстві з питань запобігання корупції погодились, що дійсно існує питання подальшого функціонування списку.

Після обговорення присутні погодилися з низкою пропозицій МЗС, Мін’юсту, Мінекономіки, РНБО, Національного агентства з питань запобігання корупції.

Зокрема, щодо необхідності передачі інформації, яка міститься на вищезгаданому сайті, до Міжвідомчої робочої групи з питань реалізації державної санкційної політики для опрацювання, в тому числі, визначення підстав для застосування санкцій до зазначених на даному ресурсі суб’єктів та підготовки відповідних пропозицій для розгляду на засіданні РНБО.

А також щодо переадресації Національним агентством з питань запобігання корупції користувачів зі сторінки «Міжнародні спонсори війни» на веб-сайт Ради національної безпеки і оборони України «Державний реєстр санкцій». Це необхідно для достовірного та єдиного інформування про офіційний перелік суб’єктів, щодо яких застосовано санкції в Україні.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Замовлення приймали через Телеграм: злочинці за гроші підпалювали будинки по всій Україні

В Україні змінять систему фінансування вищої освіти