in ,

Кабмін затвердив нові правила перерахунку за комунальні послуги

Уряд під час засідання 6 лютого затвердив Порядок здійснення перерахунку вартості комунальних послуг із постачання тепла, води та вивозу сміття. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

«Це чіткий алгоритм, який ґрунтується на принципі «плати за те, що отримав». Для нас важливо, щоб надані комунальні послуги були якісними та відповідали заявленим стандартам. Люди мають бачити, що вони платять за реально надані послуги», — зазначив очільник уряду.

Денис Шмигаль нагадав, що до кінця опалювального сезону комунальні тарифи для населення на електрику, газ та тепло залишаються незмінними.

Представник Кабінету міністрів у Верховній Раді Тарас Мельничук пояснив, що перерахунок вартості комунальних послуг буде здійснюватися у випадку їх ненадання, надання не в повному обсязі або невідповідної якості. Він підкреслив, що порядком передбачено кількісні та якісні характеристики надання комунальних послуг, що враховуються при здійсненні їх виконавцем перерахунку.

Мельничук зазначив, що також було визначено особливості здійснення перерахунку вартості комунальних послуг залежно від виду договору, укладеного між виконавцем та споживачем, та умов нарахування плати за ці комунальні послуги, а також визначено умови, за яких перерахунок не проводиться.

Також урядом установлено, що порядок перерахунку не застосовується на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих рф.

Рейтинг публікації

Written by Інна

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Шлюб по відео: у Дії можна буде одружитися онлайн

У WhatsApp і Telegram шахраї придумали хитрі схеми видурювання грошей