in , ,

КАС ВС продовжив розгляд справи за позовом ТОВ «ПАРТНЕР ТВ» щодо оскарження Указу Президента України

1 грудня 2021 року Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду продовжив розгляд справи № 9901/51/21 за позовом ТОВ «ПАРТНЕР ТВ» щодо оскарження Указу Президента України від 2 лютого 2021 року № 43/2021 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 лютого 2021 року “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)”», відповідно до якого застосовано санкції до позивача.
Під час засідання Суд вирішив звернутися до Служби безпеки України щодо ознайомлення сторін у справі з документами з грифом «Для службового користування».
Також Суд зобов’язав представника Офісу Президента надати письмові пояснення на низку питань, які були озвучені на попередньому судовому засіданні представником позивача.
У судовому засіданні оголошено перерву. Розгляд справи буде продовжено 9 лютого 2022 року о 14:00.
Детальніше із судовими рішеннями Верховного Суду в цій справі можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень –https://reyestr.court.gov.ua/.
За станом розгляду справи можна стежити в розділі «Стан розгляду справ» на офіційному вебсайті Верховного Суду – https://court.gov.ua/fair/sud9921/.

[Показана часть сообщения]  Показать полностью

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Запорізький титано-магнієвий комбінат: держава зберегла контроль над підприємством

Щотижневий огляд рішень, ухвалених Верховним Судом (за період із 22 по 26 листопада 2021 року)