in ,

КІБЕРПОЛІЦІЯ УБЕЗПЕЧИТЬ ПЕРСОНАЛЬНИЙ КОМП’ЮТЕР У ВИПАДКУ ЗАБЛОКУВАННЯ КІБЕР-ШАХРАЯМИ

Вимагацьке програмне забезпечення — це шкідливі програми, що блокують ваш комп’ютер та мобільні пристрої або зашифровують ваші файли.

Коли таке трапляється, ви не можете отримати доступ до даних, поки не заплатите викуп.Однак відновлення доступу після сплати не гарантовано, тому платити викуп ніколи не слід! 

На жаль, у багатьох випадках, щойно вимагацьке ПЗ було завантажене на ваш пристрій, якщо у вас немає резервної копії або не встановлене захисне програмне забезпечення, ви мало що можете зробити.

Втім, іноді можливо повернути доступ власникам заражених пристроїв до їхніх зашифрованих файлів чи заблокованих систем без сплати викупу. Кіберполіцією України створено  репозиторій ключів і застосунків, здатних розшифрувати дані, заблоковані різними видами вимагацького ПЗ.

Отримати допомогу можна за посиланням:

https://www.nomoreransom.org/uk/index.html

 ДО ЗАВДАНЬ КІБЕРПОЛІЦІЇ ВХОДЯТЬ:

Реалізація державної політики в сфері протидії кіберзлочинності Завчасне інформування населення про появу нових кіберзлочинців Впровадження програмних засобів для систематизації кіберінцидентів Реагування на запити зарубіжних партнерів, які будуть надходити по каналах Національної Цілодобової мережі контактних пунктів

 

За матеріалами сайту Кіберполіції України

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Loading…

0

СУДОВА ПРАКТИКА ПО КРИПТОВАЛЮТІ – ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ПРИМАРНИЙ ЧИ РЕАЛЬНИЙ ?

КОЛИ З ДОГОВОРУ НЕМОЖЛИВО ЗРОЗУМІТИ ПРО ЩО САМЕ ДОМОВИЛИСЬ СТОРОНИ – ЗА СПРАВУ БЕРЕТЬСЯ ВЕРХОВНИЙ СУД