in

КОРД прийшов у регіони

35 поліцейських днями отримали сертифікати бійців КОРД у категорії «А» й у подальшому проходитимуть службу в двох важливих регіонах – Донецькій та Рівненській областях.

Позаду в них 8 тижнів складного навчання за програмою, яка розроблялася з урахуванням методик підготовки спецназу Адміністрації США по боротьбі з наркотиками, спецназу прикордонного патруля США, групи спеціального призначення дивізіону «Техаські рейнджери» і Служби Маршалов США.

Найжорстокіший фінальний тренінг й іспит змогли здати лише 35 із 42, які вийшли у фінал відбору, критерії якого досить жорсткі, як і відповідальність. Все, що можна було бачити в масштабних голлівудських блокбастерах на тему підготовки спецназу – це тільки кіно. У житті все набагато жорсткіше.

35 спеціальних агентів відмінно підготовлені для боротьби з бандитськими формуваннями, затримання озброєних й особливо небезпечних злочинців, забезпечення вогневої підтримки поліцейських операцій, звільнення заручників і спеціальних силових акцій. Дуже хочеться, щоб їм довелося застосувати свої навички лише на навчальних полігонах.

Уже зовсім скоро вони приступлять до служби в Донецькій і Рівненській областях, де так необхідно забезпечити правопорядок і безпеку, встановити жорсткий державний контроль за виконанням закону і прав людини.

Рейтинг публікації

Written by admin

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Пенсії «відв’яжуть» від місця проживання

Інформаційний лист Вищого спеціалізованого суду України