in ,

Королева Велікобританії потрапила у скандал, адресувавши листа до Криму, якій названий російським! Це прикра помилка чи елементарне незнання сьогоденної історії!

Школярі з тимчасово окупованого Росією українського Криму влітку цього року написали разом з учителем лист королеві Великобританії Єлизаветі II. У вересні вони отримали відповідь із замку Балморал, а в графі з адресою було написано “Севастополь, Росія”.

Лист від Єлизавети II опублікувала Мала академія наук в Криму в Instagram, повідомляє 24tv.ua.

У ньому Королева подякувала дітям за лист. Крім письмової відповіді школярі отримали буклети з цікавою інформацією про королівську сім’ю.

“Приємною несподіванкою для учнів і педагога було отримати довгоочікуваний відповідь від Королеви (Великобританії Єлизавети II) через 3 місяці,” – написали в соціальній мережі під фотографією листи.

В адресі на конверті було вказано місто Севастополь, а країна – Росія.

Звертає на себе увагу той факт, що лист писала фрейліна Єлизавети II Філіпа де Пасс. Хто саме погоджував написання адреси листи – невідомо.

Представники королівської сім’ї на інцидент ще не відреагували.

У той же час офіційно Великобританія засуджує окупацію Криму Росією. А недавно проведені вибори в Держдуму Росії, в яких брали участь жителі тимчасово окупованих територій, зокрема Криму, в МЗС Великобританії засудили.

“Анексія півострова Росією в березні 2014 року було незаконним і нелегітимною. Такою вона залишається і до цього дня”, – йдеться в повідомленні МЗС Великобританії ..

Я відомо, в 2014 році Росія захопила півострів і провела там незаконний референдум. Згідно з його фальсифікованими результатами, за входження Криму до складу Росії “проголосували” 97%. Зараз ні США, ні Європа не визнає український півострів російським.

Нагадаємо, 23 серпня пройшов перший саміт Кримської платформи в Києві. Кримська платформа – це міжнародна майданчик з обговорення шляхів деокупацію Криму. За задумом, платформа буде функціонувати на чотирьох рівнях: глав держав, міністрів закордонних справ, парламентів і експертних кіл.

Раніше стало відомо, що Росія планує побудувати в окупованому Криму новий курортний місто.

За публікацією у ЗМІ.

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

Важливий наказ ОГП “Про організацію діяльності прокурорів у кримінальному провадженні”

Нарис аналізу поширеності справ проти України в ЄСПЛ.