in

КОВІД – ВОЗ ПРОТИ ОБМЕЖЕНЬ НА ПОДОРОЖІ

Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує країнам скасувати або пом’якшити обмеження на поїздки, що були запроваджені у зв’язку з COVID-19.

У рекомендаціях, які у середу оприлюднив Міжнародний Комітет ВООЗ з регулювання надзвичайних ситуацій в охороні здоров’я, мовиться, що ці обмеження можуть посилити економічний і соціальний стрес, пов’язаний з пандемією.

У звіті комітету вказано, що заборони та обмеження на подорожі “не мають особливої цінності, але продовжують сприяти економічному та соціальному стресу, який переживають” громадяни країн.

Дослідники ВООЗ зазначили, що обмеження на подорожі не послабили поширення штаму омікрон, який викликає COVID-19. Відтак з часом, як вважає комітет, це засвідчило неефективність таких обмежувальних заходів.

При цьому, у звіті наголошується, що інші захисні заходи під час подорожей, як то носіння масок, тестування, ізоляція/карантин, вакцинація повинні запроваджуватись, зважаючи на аналіз ризиків, щоб уникнути надмірного фінансового навантаження для тих, хто здійснює міжнародні подорожі.

 

За матеріалами сайту ВОЗ

Рейтинг публікації

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Loading…

0

ЧИМ ЗАЙМАЛИСЬ КИЇВСЬКІ АДВОКАТИ У 1913 РОЦІ

ВСУ ВИЗНАВ РЕЗУЛЬТАТИ ОБШУКУ НЕДОПУСТИМИМ ДОКАЗОМ